Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování Chalkidiki, Toroni

Ubytování v Toroni, Chalkidiki

V letovisku Toroni, jež v posledních letech zažívá nebývalý rozkvět, nabízíme ubytování v luxusním hotelovém komplexu, kde jsou k dispozici studia i apartmány.

Ubytování v letovisku Toroni, Chalkidiki

Ubytování Chalkidiki je díky svojí výhodné poloze oblíbeným cílem dovolených místních obyvatel i turistů ze zahraničí. Doprava na Chalkidiki je totiž podstatně snažší jak na mnohé řecké ostrovy. V oblasti letoviska Toroni najdete vše podstatné, co na své dovolené na Chalkidiki budete potřebovat. Moře, které zdejší oblast omývá, je křišťálově čisté a zdejší pláže pokryty zlatavým pískem.

Ubytování v Toroni, Chalkidiki poskytujeme v hotelovém komplexu, který je velmi luxusně vybaven. Ubytování v tomto komplexu nabízíme v apartmánech a studiích, hostům je ovšem k dispozici i veškeré vybavení, které využívají hoteloví hosté. Velmi významnou výhodou tohoto  ubytování je jeho poloha. Nachází se totiž přímo u nádherné písečné pláže, od které je oddělen jen pobřežní silnicí (mapku 70 nejúzasnějších pláží v Sithonii si můžete prohlédnout ZDE). Hotelový komplex je vybaven recepcí, restaurací, tavernou, velkým bazénem, u kterého jsou hostům zdarma k dispozici léhátka i slunečníky. V komplexu dále najdete i vířivku, fitness centrum, saunu a masážní salon. O aktivitu hostů komplexu se stará i český animátor, který zajišťuje bezplatně cvičení a program pro děti i dospělé.

Aktuální předpověď počasí v Toroni můžete shlédnout také na webkameře (pod počasím).

Letovisko Toroni, kde se hotelový komplex nachází, je krásné městečko jižně od Sarti. K jeho největším přednostem patří nádherné pláže, jež jsou označovány za jedny z nejkrásnějších v celém Řecku. K dispozici turistům je i řada půjčoven - voní sporty, motocykly, automobily. Je zde ovšem i celá řada taveren a obchodů.

Ubytování v letovisku Toroni, Chalkidiki pro Vás vyhledáváme na základě mnohaletých zkušeností, kladných reakcí našich klientů a především požadavků, se kterými se na nás obracíte. Ubytování Chalkidiki - Toroni Vás tak zajisté ničím nezklame, jelikož je vybráno přesně podle požadavků našich spokojených klientů a svým vybavením a kvalitou naplňuje vše, co od tohoto typu ubytování požadujete.

Na Chalkidiki nabízíme ještě ubytování v letovisku Sarti, kde poskytujeme ubytování v Residenci Michalis.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací