Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie

Ubytování Itálie

Ubytování v itálii 2019

Pro naše klienty jsme zajistili ubytování v Itálii v rezidencích, vilách nebo hotelech. V první řadě dbáme na kvalitu ubytování a na pestrou nabídku, ze které si jistě vyberete. Ubytování v Itálii je velice častá volba klientů zaručující poměrně levnou, ale přitom kvalitní dovolenou. Oblíbenost si Itálie získala dobrým vínem, životním stylem a krásnou přírodou. Jistě Vás také nadchne přívětivost italů, kteří si váží svých turistů a chovají se k nim jako ke své rodině.

Ubytování ItálieDo Itálie se můžete dopravit vlastní dopravou nebo si přiobjednat autobusovou dopravu. Většina klientů volí vlastní dopravu s případným transitním přespáním po cestě. Dovolená bude tak jistě dobrodružnější a můžete poznat více částí Itálie. Za návštěvu stojí především město Verona, které proslulo především díky dramatu Williema Shakespeara - Romeo a Julie.

Dále jsou moc pěkné dva ostrovy ve Středozemním moři - Sardinie a Sicílie.

Rádi bychom upozornili také na rozšiřující se nabídku ubytování ve Španělsku. 

Kalábrie

zábírá nejjižnější část apeninského poloostrova. Vyznačuje se krásnou přírodou, hornatou krajinou. Má teplé podnebí, teplota vzduchu se v červenci a srpnu pohybuje mezi 30 – 40 stupni celsia. V Kalábrii jsou zlaté pláže a nejčistší moře.V Kalábrii můžete navštívit velká města, vidět nedotčenou přírodu a poznat historii Itálie. Ubytování v Itálii – Kalábrii nabízíme v těchto letoviscích:

Letovisko Capo Vaticano

Průzračné moře se zlatým pískem. Typické pro tuto oblast jsou žulové útesy, tyrkysové a čisté moře. Pobyt v Capo Vaticano vyhledávají především rodiny s dětmi a milovníci potápění. Pláže jsou dobře přizpůsobeny turistickému ruchu. Půjčovny nabízejí vodní plavidla, kánoe i šlapadla. Ubytovat se můžete v těchto zařízeních: aparthotel Eden***, residence Heaven, apartmány la Fattoria, Villaggio Marco Polo, rezidence Felix, hotel rezidence Santa Maria***, hotel Marinella***.

Letovisko Scalea

Scalea se nachází v severní Kalábrii. Je to jedna z nejznámějších lokalit pro pobyt i ubytování v Itálii. Město se dělí do dvou částí: nová a historická část Scalei. Ve středověku plnila funkci obraného města, proto zde můžete obdivovat historické původní památky. Městečko je dobře zásobeno, můžete zde pořídit i atypické suvenýry jako je cedrový likér. Navštívit lze i Národní park Parco Nazionale del Pollino, zde je možno obdivovat chráněné rostliny a živočichy. Místní řeka Lao se zde vlévá do moře, mísí se sladká a slaná voda, proto Scaleu doporučujeme milovníkům rybaření. Ubytování v Itálii – Scalea nabízíme zde: Villaggio Mediterraneo, rezidence La Playa, hotel Talao***.

Letovisko Marina di Zambrone

Zambrone naleznete 6 km od města Tropea. Tropea je považována za perlu této oblasti, jsou zde krásné pláže, restaurace, kultura i zábava. Marina di Zambrone patří k menším letoviskům. Turisté ji vyhledávají především pro přímý a snadný přístup do moře. Romantická zátoka skrytá mezi skalisky a výhled na sopku Stromboli udělají z Vaší dovolené v Itálii nezapomenutelný zážitek. Vybrat si můžete z těchto ubytovacích kapacit: Villaggio IL Calabriano***, Villaggio Baia di Zambrone, Hotel rezidence Sciabache***.

Letovisko Tropea - Parghelia

Pro turisty je Tropea nejoblíbenější destinace v Kalábrii. Městu Dominuje skalnatý útes s kostelem Santa Maria del Isola. Pod útesem se můžete vykoupat na nádherné pláži. Bílé pláže se zde táhnou v délce čtyř kilometrů. V obchodech můžete zakoupit místní domácí produkty, světově proslulé sýry, olivový olej i vína. Kulturní vyžití Vám nabídnou historické památky i muzeum starých řemesel. Ubytování v Itálii Tropea nabízíme v krásných apartmánech.

Letovisko Praia a Mare

Praia a Mare je hojně navštěvovaná českými turisty. Z pobřeží můžete zahlédnout ostrov Dino. Město má širokou nabídku sportovního vyžití, kultury i nočního života. Pravidelně se zde konají trhy, relaxovat můžete v restauracích, tavernách a barech. Praia a Mare byla v minulosti rybářskou vesnicí a kulinářské speciality z čerstvých úlovků můžete ochutnat i dnes. Místní pláž je dlouhá 5 km a dělí se do 50 menších pláží. Místní muzeum vlastní exponáty italských i zahraničních umělců. Navštivte hotel Borgo di Fiuzzi***.

Letovisko Isola Capo Rizzuto

Nachází se na Jónském pobřeží, vidět zde můžete exotický podmořský život v přírodní podmořské rezervaci. Centrum letoviska nabídne množství zábavy, nakupování i posezení v příjemných restauracích nad výbornou italskou kávou. Mezi historické památky patří kostel sv. Marka a svatyně Madonna Greca. Pokud hledáte ubytování v Itálii, můžeme doporučit Kalábrii letovisko Isola Capo Rizzuto.

Kampánie

Tuto jižní část Itálie můžeme dohledat již v dobách starých Římanů. Kampánie je prosluněná, bohatá na historické památky, písečné pláže i kulturní akce a bohatý noční život. V letoviscích můžete provozovat nejrůznější vodní sporty nebo odpočívat na prohřátých plážích. Na výlet se vydejte do Neapole ,hlavního města Kampánie, nebo do antických měst Pompeje a zasypané Herkuláneum. V Neapoli je letiště.

ubytování v Itálii

Letovisko Marina di Ascea

Město leží v Národním parku Cilento a Vallo di Diano. Má nádhernou promenádu na pobřeží, množství obchodů a ochutnat můžete rybí speciality. Pláže jsou široké i dlouhé, moře průzračné. Pobřeží lemují jeskyně, skály, pláže a zátoky. Ubytování Itálie – Kampánie je ve Villaggio Olimpia****.

Letovisko Marina Di Casal Velino

Městečko je ideální pro ty, kdo hledají klid a nerušenou přírodu. Z moře můžete doplavat do hodně jeskyní. Pláže jsou dlouhé a se zlatým pískem. Nabízíme ubytování v krásném villaggio Copacabana***, hotel Leucosya****.

Letovisko Paestum

V Paestu naleznete nejen krásné dlouhé pláže s pískem, restaurace a obchod, pestrý noční život. Městečko je vhodné hlavně pro milovníky historie. Jsou zde zachovalé dórské chrámy a zbytky antického města. Město je obklopeno obranným zdivem. Navštívit můžete i muzeum s řeckými antickými artefakty. Ubytovat se lze v Hotelu Meridiana ****, Hotel rezidence Cerere****.

Turistické cíle v Itálii najdete na stránce: dovolená v Itálii

Ligurie

Je dosud méně dotčené cestovním ruchem, leží u francouzské hranice. Větší města této oblasti nabízí možnost nákupů i v luxusních obchodech, kulinářské speciality v restauracích, kulturní život. Služby pro turisty jsou zde celkově nadstandardní. Pláže jsou zde většinou oceněny mezinárodním titulem kvality – Modrou vlajkou.

Letovisko Bonassola

Bonassola je pobřežní město u azurového moře, obklopují ho zelené kopce a olivovníky. Počasí je zde mírné po celý rok. Přímo vyzývá k procházkám na pobřeží nebo výletů do hor či okolních měst. Ubytování v letovisku Bonassola nabízíme v Rezidenci la Francesca.

Letovisko Ceriale

V 17. století bylo letovisko vypleněno piráty. Najdete ho 70 km daleko od Janova. Turistům nabízí velké množství restaurací, obchodů i sportovního vyžití. Ubytování Itálie -letovisko Ceriale je možné v Rezidenci Oliveto, Villaggio il Paese di Ciribi.

Letovisko Rapallo

Krásné letovisko Rapallo se nachází v zálivu Tigullio, v severní části Itálie. Leží na pobřeží zvaném Liqurská riviéra. Je to významné letovisko, které se rozprostírá v kopcích a omývá ho ligurské moře. Rapallo se pyšní čistým mořem. Uvidět zde můžete mnoho jachet a malých rybářských lodí. Ochutnat můžete skvělá vína i pokrmy. Hotel Bristol**** nabízí luxusní ubytování za příjemné ceny.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Rezidence a penziony Itálie

Ubytování v Itálii Vám můžeme zajistit v penzionech a rezidencích. Nabídku máme širokou a pestrou, takže si jistě vyberou všichni klienti. Někdo dává přednost ubytování na vyšší úrovni, pro někoho je rozhodující naopak cena. Pro... Více

Hotely Itálie

Nabídka ubytování v hotelech je pestrá a snažíme se ji neustále aktualizovat a doplňovat. Ubytování nabízíme v hotelech a aparthotelech většinou 2* nebo 3*. Pokud máte zájem o ubytování v hotelu, který nemáme momentálně v nabídc... Více

Nejoblíbenější ubytování v Itálii

Aparthotel Eden*** Kalábrie - Capo Vaticano

Tento komplex leží u nejkrásnější pláže Grotticelle. Aparthotel je obklopen zahradou se subtropickými rostlinami. Skládá se z apartmánové a aparthotelové části. Apartmány jsou v budově u pláže (B4 a ... Aparthotel Eden***

Více Ceník

Residence Heaven Kalábrie - Capo Vaticano

Residence se nachází v klidném místě s tropickými rostlinami a zelení. Skládá se z centrální části (C4, C5 a C6) a 900 metrů vzdálené depandance (C4D, C5D a C6D). Ideální místo pro klidnou rodinnou d... Residence Heaven

Více Ceník

Apartmány La Fattoria Kalábrie - Capo Vaticano

Nachází se v klidné rekreační části, 300 m od menší pláže. Doporučujeme klientům podnikat zde výlety do okolí. Apartmány leží 7 km od Tropea. Kauce za apartmán 25 EUR. Apartmány La Fattoria

Více Ceník

Rezidence Felix Kalábrie - Capo Vaticano

Rezidence Felix je ideální pro rodinnou dovolenou, je obklopena zelení. Nachází se 6 km od centra Tropea.Nabízí ubytování v kvalitně zařízených apartmánech s veškerým potřebným vybavením. Na přání je... Rezidence Felix

Více Ceník

Villaggio Baia di Zambrone Kalábrie - Marina di Zambrone

Útulné a velmi pěkné ubytování se dělí na apartmánovou a kempovou část. V blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží, obklopené zelení. Ideální pro klidnou rodinnou dovolenou. Centrum Tropea je vzdálené ... Villaggio Baia di Zambrone

Více Ceník

Rezidence La Playa Kalábrie - Scalea

Nachází se vedle slavné strážní věže Torre Talao a nedaleko historického centra (300 metrů). Ideální pro všechny věkové kategorie. V blízkosti jsou obchody, restaurace, bary apod. Kauce je 50 EUR/apa... Rezidence La Playa

Více Ceník

Villaggio Old River*** Kalábrie - Capo Vaticano

Nedávno postavená vila se nachází na "Pobřeží Bohů" v části Torre Ruffa. Skládá se z apartmánů a hotelových pokojů. Vzdálenost od centra je 2 km. Tropea je vzdálená 7 km. Kauce za apartmán 100 EUR. Villaggio Old River***

Více Ceník

Hotel Talao*** Kalábrie - Scalea

Pěkný komplex se nachází velmi blízko pláže a v novém centru města Scalea. Doporučujeme i rodinám s dětmi. Centrum vzdálené 300 metrů. Hotel Talao***

Více Ceník

Ubytování Palmová riviéra

Palmy, jež jsou neoddělitelně spjaty s přímořskými letovisky nejen v Evropě, daly název oblíbené oblasti střední Itálie "Palmové riviéře", a to právě díky výskytu tisíců palem. Mezi letoviska, která...

Ubytování Palmová riviéra

Ubytování Capo Vaticano

V nitru nádherné oblasti Capo Vaticano, jež je právem pokládána za nejhezčí z celé Kalábrie, se nacházejí námi nabízené ubytovací kapacity. nabízí svým návštěvníkům jedinečné koupání a slunění na ná...

Ubytování Capo Vaticano

Ubytování Marina di Zambrone

Ubytování v Itálii Vám můžeme nabídnout v letovisku Marina di Zambrone. Jedná se o menší turistické letovisko, které se nachází cca 6 km severně od města Tropea. Ideální dovolená pro klienty, kteří ...

Ubytování Marina di Zambrone

Ubytování Scalea

V letovisku Scalea pro Vás nabízíme ubytování v residencích a hotelech. Ubytování je na vysoké úrovni, ale ceny jsou přiměřené. Scalea je starobylé městečko nacházející se na pobřeží Tyrhénského moř...

Ubytování Scalea

Ubytování Praia a Mare

Zajistili jsme pro Vás ubytování v letovisku Praia a Mare v residencích nebo v hotelech. Nabídku se pro Vás neustále snažíme aktualizovat. Letovisko Praia a Mare je vzdáleno cca 1700 km od Prahy a c...

Ubytování Praia a Mare

Ubytování Marina di Casal Velino

Marina di Casal Velino je příjemné letovisko s krásnou přírodou a nachází se v srdci národního parku Cilento. Vzdálenost z Brna je cca 1600 km. Letovisko se nachází na pobřeží Tyrhénského moře. Je o...

Ubytování Marina di Casal Velino

Ubytování Marina di Ascea

Rádi Vám zajistíme ubytování v Itálii v letovisku Marina di Ascea v residencích případně v hotelech. Nabídku se snažíme neustále aktualizovat. Historické městečko má krásnou promenádu s mnoha obchod...

Ubytování Marina di Ascea

Ubytování Paestum

Zajistíme Vám ubytování jak v residencích (Cerullo`s, El Pueblo), tak i v pěkných hotelech (Casale 900***). Nabídku pro Vás neustále aktualizujeme a obnovujeme. Letovisko Paestum je významné staroře...

Ubytování Paestum

Ubytování Ceriale

Ubytování v Ceriale Vám můžeme v nabídnout v residenci IL Paese di Ciribi, která je hned vedle aquaparku Le Caravelle. Letovisko Ceriale se nachází v Ligurii v provincii Savona cca 70 km jihozápadně...

Ubytování Ceriale

Ubytování Rosolina Mare

V letovisku Rosolina Mare Vám rádi zajistíme ubytování v rezidencích nebo v hotelech vysoké kvality za přijatelné ceny. Každý může zvolit ubytování podle svých představ. Letovisko Rosolina Mare se n...

Ubytování Rosolina Mare

Ubytování Emilia Romagna

Oblast Emilia Romagna se nachází ve střední Itálii u Jaderského moře. Jedná se o jednu z nejvíce prosperujících částí země. Jedná se o velice oblíbenou oblast díky krásným písčitým plážím a bohaté h...

Ubytování Emilia Romagna

Ubytování Bonassola

Menší vesnička, která je turisticky méně navštěvovaná, nachází se na pobřeží Cinque Terre. Díky minimu hotelů a residencí si tato romantická část zachovává původní vzhled.Nachází se v Ligurské rivié...

Ubytování Bonassola

Ubytování Rapallo

Letní dovolenou v Itálii můžete strávit například v Ligurii v letovisku Rapallo, které Vás jistě nadchne. Ubytování zde nabízíme např. v hotelu Bristol****. Letovisko Rapallo je rušnější a klienti z...

Ubytování Rapallo

Ubytování Ischia

Ischia je oblíbený vulkanický ostrov v Tyrhénském moři, asi 30 kilometrů vzdálený od Neapole. Ostrov si vysloužil přezdívku „zelený“. Flóra je zde opravdu uchvacující, subtropická vegetace zde bují ...

Ubytování Ischia