Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Ubytování Marina di Zambrone

Ubytování Marina di Zambrone

Ubytování v Itálii Vám můžeme nabídnout v letovisku Marina di Zambrone. Jedná se o menší turistické letovisko, které se nachází cca 6 km severně od města Tropea.

ubytování v Marina di Zambrone

Ideální dovolená pro klienty, kteří vyhledávají klidnější letovisko, kde mohou odpočívat, opalovat se a koupat se v moři. Pláže jsou bělostně písečné a dlouhé až 4 km. Vstup do moře je pozvolný, takže ideální podmínky i pro malé děti. Na pláži najdete lehátka a slunečníky, které jsou buď zahrnuty již v ceně některých pobytů, nebo si je můžete na pláži zapůjčit za poplatek.

Výlety

Výlet si můžete udělat na Liparské ostrovy, které jsou dobře dostupné a viditelné. Jsou tvořené ze tří sopečných ostrovů Lipari, Vulcano a Stromboli. Další možností je lodní výlet na ostrov Dino  - návštěva Azurové a Lví jeskyně, Praia a Mare.
Nejnavštěvovanější místo Sicílie je sopka Etna - Taormina, která je nejvyšší činná sopka a druhá nejmohutnější sopka v Evropě. V roce 2013 byla zapsána do dědictví UNESCO. Sopka je v podtsatě neustále aktivní.

Zajet si můžete také do nejoblíbenějšího aquaparku v Kalábrii, který je přímo v Marina di Zambrone.

Doprava

Vzdálenost autem je cca 1800 km, cesta autem trvá teda kolem 17 hodin.
Železniční stanice se jmenuje Zambrone.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Residence Marina di Zambrone

Ubytování v residencích jsme pro Vás vybírali takové, aby byla odpovídající cena kvalitě ubytování. Ubytování je vždy v apartmánech více typů, které jsou vybavené vším potřebným. Ubytování ve Villaggio IL Calabriano je přímo na ... Více

Nejoblíbenější ubytování v Marina di Zambrone

Villaggio Baia di Zambrone Kalábrie - Marina di Zambrone

Útulné a velmi pěkné ubytování se dělí na apartmánovou a kempovou část. V blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží, obklopené zelení. Ideální pro klidnou rodinnou dovolenou. Centrum Tropea je vzdálené ... Villaggio Baia di Zambrone

Více Ceník

Fotogalerie