Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování ostrov Kalymnos

Ubytování ostrov Kalymnos

Kalymnos, ostrov jako stvořený pro horolezectví, je i cílem mnohých dovolených u moře. Malá letoviska každoročně lákají turisty nejen romantickými zátokami, ale i plážemi a typicky řeckými vesničkami.

Ubytování na ostrově kalymnos

Ostrov Kalymnos je i přes rozlohu necelých 110 km2 velmi různorodým a především zcela panenským ostrovem. Ubytování na ostrově Kalymnos přináší potěchu pro tělo i ducha. Ubytování na ostrově Kalymnos poskytujeme v rezidencích, které poskytují ubytování ve dvoulůžkových studiích s možností přistýlky pro dítě, příp. rozkládacího gauče pro další osobu. Hosté ubytovaní v rezidenci mohou využívat bazén sousedního hotelu.

Letovisko Massuri, kde se ubytování na ostrově Kalymnos nachází, je spolu s letoviskem Myrties nejoblíbenější turistickou oblastí celého Kalymnosu. Letoviska se nachází v těsné blízkosti a  pomalu se slévají v jedno. Městečko Massuri se vine podél hlavní cesty, odkud vedou schody dolů na pláž nebo opačným směrem k jednotlivým domům. Krásná písečná pláž se nachází přímo pod rezidencí a snadno k ní sejdete po schodech, které od ubytovacích kapacit vedou. Na plážích je poskytována bohatá nabídka vodních sportů.

Ubytování pro Vás vyhledáváme na základě mnohaletých zkušeností, ohlasů našich spokojených klientů a především jejich požadavků, ani ubytování na ostrově Kalymnos v tomto není výjimkou. Dovolená na ostrově Kalymnos Vás tak rozhodně nezklame, jelikož je odrazem požadavků našich spokojených klientů a svou kvalitou naplňuje vše, co od tohoto typu ubytování očekáváte.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Rezidence na ostrově Kalymnos

Kvalitní ubytování na ostrově Kalymnos, to jsou kvalitně vybavené rezidence v těsné blízkosti pláží a s krásným výhledem na moře. Rezidence ostrova Kalymnos nabízíme v jednom z nejoblíbenějších letovisek - letovisku Massuri, kte... Více

Nejoblíbenější ubytování na ostrově Kalymnos

Studia Rita Ostrov Kalymnos

Nacházejí se v bezprostřední blízkosti centra nejrušnějšího letoviska Massouri. Upoutá Vás bílo-modrou kombinací barev. Na pláž se schází po schodech. Je vzdálená cca 150 metrů. Dům Rita poskytuje i ... Studia Rita

Více Ceník