Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování ostrov Karpathos

Ubytování na ostrově Karpathos

Malý, nenápadný ostrůvek, který od severu k jihu měří pouhých 50 km a přesto dokáže turisty nadchnout fascinující scenérií, to je ostrov Karpathos. Ostrov pomyslně rozdělený na dvě části - jižní a severní.

Ubytování ostrov Karpathos

Zatímco severní část ostrova Karpathos je hornatá, porostlá pouze suchými travami a pouze výjimečně zde najdete krásné pláže a hustěji osídlená místa, jeho jižní část je až úchvatně zelená, plná úrodných zelených plání a piniových hájů. Naši nabídku ubytování na Karpathosu poskytujeme v letovisku Lefkos, jež turistům může nabídnout slunění a koupání hned na čtyřech nádherných plážích.

Na ostrově Karpathos poskytujeme ubytování ve dvoulůžkových studiích a čtyřlůžkových apartmánech. Studia Albatros, ve kterém se tyto ubytovací jednotky nacházejí, leží v těsné  blízkosti krásné oblázkovo-písečné pláže Potali. Nakoupit si můžete v cca 100 m vzdáleném supermarketu nebo malém minimarketu, který se nachází přímo v domě, kde si můžete pořídit nápoje. Některé z místních specialit můžete ochutnat v 50 m vzdálené restauraci. Do centra letoviska Lefkos dojdete po příjemné procházce za necelých 20 minut (1,5 km).

Stejně jako ubytování v jiných destinacích, i ubytování na Karpathosu jsme pro Vás vybírali na základě mnohaletých zkušeností, kladných ohlasů klientů a především jejich požadavků. Dovolená na ostrově Karpathos Vás tedy rozhodně nezklame, jelikož je odrazem požadavků našich klientů a svou kvalitou splňuje vše, co od tohoto typu ubytování očekávájí.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Rezidence na ostrově Karpathos

Ubytování na ostrově Karpathos je vyhledáváno především turisty, kteří touží poznat opravdovou tvář Řecka, jeho typicky malých vesniček, v nichž sálá řecká atmosféra takřka na každém kroku. Námi nabízené rezidence ostrova Karpat... Více

Nejoblíbenější ubytování na ostrově Karpathos

Studia Albatros Ostrov Karpathos

Dům Albatros se nachází cca 30 metrů od oblázkovo-písečné pláže Potali a přibližně 1,5 km od centra letoviska Lefkos. Na pláž se jde po přírodním chodníku z kopce. Nejbližší restaurace je 50 metrů od... Studia Albatros

Více Ceník