Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování ostrov Korfu

Ubytování ostrov Korfu

Smaragdový ostrov, jak je též Korfu nazýváno, je mnohými považován za nejkrásnější řecký ostrov a to zejména díky velkému množství zeleně a přírodních krás, nádherným plážím a historickým památkám.

Ubytování na ostrově Korfu

Nabídka ubytování na Korfu je velmi bohatá a poskytována převážně v rezidencích a hotelech nejrůznější kategorie. Většina ubytovacích kapacit ostrova Korfu však snese to nejpřísnější měřítko. V naší nabídce ubytování na ostrově Korfu naleznete ubytování v apartmánech i hotelech střední a vyšší kategorie, je tak vhodné i pro náročnější klientelu.

Korfu je nejseverněji položeným větším a především mezi turisty známým řeckým ostrovem. Jeho pobřeží je omýváno Jónským mořem, v jehož vodách se nachází i další oblíbené řecké ostrovy - Kefalonie, Lefkada, Ithaka a Zakynthos, známé také jako Jónské ostrovy. Z těchto nabízíme již jen ubytování na ostrově Zakynthos. Pobřeží ostrova Korfu je poseto nádhernými písčitými a místy oblázkovými plážemi, jež jsou považovány za jedny z nejčistčích v Evropě. Mnohé z nich získávají pravidleně ocenění Modré vlajky. Pobyt zde si můžete zpříjemnit vodními sporty, jízdou na skútru či motorce, volejbalem, potápěním nebo některým z nabízených výletů. 

Tento smaragdový ostrov dokáže poskytnout každému to, po čem touží - odpočinek, relaxaci, ale i zábavu nebo adrenalin. Ubytování na ostrově Korfu si tak užijete naplno a domů se budete vracet nabití energií a plni krásných zážitků.

Dokud nebude naše nabídka ubytování na Korfu kompletní, můžete si prohlédnout jinou naši nabídku ubytování v Řecku.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Rezidence ostrov Korfu

Ubytování v rezidencích Vám můžeme nabídnout ve studiích Gela, která jsou pouhých 70 metrů od krásné písečné pláže a kousek od kanálu lásky. V Řecku je přibližně 1500 ostrovů, ale Korfu je považován za nejzelenější a pro mnohé ... Více

Nejoblíbenější ubytování na ostrově Korfu

Studia Adonis Korfu - Sidari

Dům se nachází v klidné části letoviska Sidari, hned vedle komplexu Yannis (tři pastelové budovy postavené na zahradě kolem bazénu). Hned vedle přes trávník, stojí dům Adonis. Celý areál je ve sle... Studia Adonis

Více Ceník