Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování ostrov Kos

Ubytování ostrov Kos

Ostrov Kos, jehož kořeny sahají až do starověku, kde ho proslavil především Hippokrates (otec medicíny), je dodnes jedním z hlavních lákadel pro návštěvníky.

Ubytování na ostrově kos

Na tomto nevelkém ostrově nabízíme ubytování v letovisku Tigaki, jež se rozprostírá na severozápadním pobřeží, necelých 11 km od hlavního města. Ubytování na ostrově Kos poskytujeme v luxusně vybavených čtyřhvězdičkových hotelech, které svým klientům dopřejí absolutní relax a odpočinek. Hotely leží ve vzdálenosti cca 150 m od nádherných pláží s jemným bílým pískem, jež je lemována stromy a má pozvolný vstup do moře. Veškeré plážové vybavení je samozřejmostí a tak je vše připraveno k Vaší naprosté spokojenosti.

Hotelová vesnička Gaia Village, kterou najdete v naší nabídce, se rozprostírá na poměrně velkém pozemku a svým vybavením hosty vždy ohromí. Hotel na Kosu - Gaia Village je zařízen vším, co  se k hotelu této kategorie sluší. Je vybaven hned třemi bazény se sladkou vodou a dětskými bazénky, dále dvěma vnitřními a dvěma venkovními bary (u bazénů).

Ubytování na ostrově Kos jsme pro Vás vybírali na základě mnohaletých zkušeností, kladných ohlasů klientů a především jejich požadavků. Dovolená na ostrově Kos Vás tedy rozhodně nezklame, jelikož je odrazem požadavků našich klientů a svou kvalitou splňuje vše, co od tohoto typu ubytování očekávájí.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací