Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování ostrov Rhodos

Ubytování na ostrově Rhodos

Na ostrově Rhodos jsme pro Vás vybrali ubytování v letovisku Stegna, které se nachází na jižním pobřeží ostrova a je spíše klidnějším letoviskem.

ubytování na rhodosu

Ubytování na Rhodosu v letovisku Stegna nabízí strávení pohodové a velmi klidné dovolené, jelikož Stegna je klidným místem, jež nabízí naprostý klid a romantiku.

Ubytování RhodosNámi poskytované ubytování na ostrově Rhodos potěší výborným poměrem kvality a ceny. V této lokalitě nabízíme např. Apartmánový dům Christina, který je velmi oblíben nejen díky své poloze přímo u nádherné písečné pláže, ale také kvalitou ubytování. Zdejší apartmány jsou moderně a účelně zařízeny a dokáží tak svým hostům poskytnout vše, co potřebují. K ubytování je možné zajistit i stravu formou all inclusive na hotelu, který s apartmánovým domem přímo sousedí.

Letovisko Stegna je menším letoviskem, které leží zhruba 3 km od městečka Archangelos. Pláže v letovisku se dělí na Stegna sever a Stegna jih. Severní pláž, kde je cca 500 m menších plážiček, se nachází ve slepé uličce a dojít se k nim dá pouze pěšky. Za to jižní pláž tu severní v ledasčem předčí, je ovšem zase více využívána a pokud hledáte klid, doporučíme Vám spíše tu severní. Na jižní pláži, která dosahuje délky 800 m a má pozvolný vstup do moře, najdete veškeré možné vybavení, které na pláži očekáváte či požadujete. Podél jižní pláže navíc vede silnička, je tedy dostupná i autem. Velký provoz tu ovšem nečekejte. Podél cesty se nachází řada taveren, obchůdků i barů. 

Díky poloze letoviska, klidu, který zde panuje, a plážím s pozvolným vstupem do moře, doporučujeme dovolenou na Rhodosu v letovisku Stegna především rodinám s dětmi. Nabídku ovšem mohou využít i ostatní klienti, kteří mají rádi klid a romantiku. V letovisku si můžete zapůjčit i auto či motorový člun a vyrazit tak můžete nejen na prohlídku ostrova po souši, ale také po vodě.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací