Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování ostrov Thassos

Ubytování ostrov Thassos

Thassos, zelený ostrov, jehož barvy navíc oživují i barevné oleandry, pomerančovníky a fíkovníky se nachází v severní části Egejského moře na dosah řeckého pobřeží.

Ubytování ostrov Thassos

V naší nabídce ubytování na ostrově Thassos naleznete ubytovací kapacity umístěné v letovisku Astris. Městečko Astris je menším a především klidnějším letoviskem, leží ovšem pouhých 7 km od živějšího Potosu, kam můžete vyrazit za zábavou, nákupy v mnoha obchůdcích. Je zde i spousta nejrůznějších barů a restaurací. Samotné letovisko Astris se pyšní krásnou písečnou pláží, jež je omývána průzračným mořem. V okolí letoviska jsou olivové a citrusové háje, což dokresluje nádherný obrázek tohoto letoviska. V letovisku najdete i půjčovnu aut a motocyklů, dva minimarkety a taverny, z nichž jedna se nachází přímo na pláži. Příjemnou procházkou můžete vyrazit i na jednu z nejkrásnějších pláží ostrova - pláž Psili Amos, jež se nachází pouhých 900 m od Astrisu. 

Námi vybrané ubytování ostrova Thassos poskytujeme v kvalitně zařízených hotelech, které jsou vybaveny recepcí, výtahem, příjemnou restaurací s venkovním posezením, pool barem a velkým bazénem s lehátky a slunečníky, které jsou hostům k dispozici zdarma. Hosté mohou využít také tenisové kurty nebo pingpong. Všechny vnitřní prostory hotelu jsou klimatizovány. Wi-Fi připojení je hotelovým hostům k dispozici zdarma v lobby.

Ubytování v letovisku Astris, na ostrově Thassos, jsme pro Vás vybírali na základě mnohaletých zkušeností, kladných reakcí našich klientů a především požadavků, se kterými se na nás obracíte. Dovolená na ostrově Thassos Vás tak zajisté ničím nezklame, jelikož je vybráno přesně podle požadavků našich spokojených klientů a svým vybavením a kvalitou naplňuje vše, co od tohoto typu ubytování požadujete.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Rezidence na ostrově Thassos

Na ostrově Thassos nabízíme kromě ubytování v hotelu, také ubytování v rezidenci. Vybrat si můžete tedy širší klientela. Ubytování v rezidenci nabízíme nyní ve vile Augustis a Anastazia. Nabídku ale neustále rozšiřujeme, takže p... Více

Nejoblíbenější ubytování na ostrově Thassos

Apartmány Nama Thassos - Skala Potamia

Dvoupatrový dům Nama je obklopený zahradou a nachází se v centru letoviska Skala Potamia a výhledem na přístav. Hosté mají výborné autobusové spojení s celým ostrovem. 50 metrů od domu je zastávka. H... Apartmány Nama

Více Ceník

Fotogalerie