Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Ubytování Palmová riviéra

Ubytování Palmová riviéra

Ubytování na palmové riviéře

Palmy, jež jsou neoddělitelně spjaty s přímořskými letovisky nejen v Evropě, daly název oblíbené oblasti střední Itálie "Palmové riviéře", a to právě díky výskytu tisíců palem. Mezi letoviska, která se mohou honosit polohou v této jedinečné oblasti, patří zejména San Benedetto del Tronto, které se v této době může pochlubit až 8 000 vzrostlými palmami.

San Benedetto del Tronto je atraktivním lázeňským městem, které se nachází v provincii Marche. Příznivé klimatické podmínky, blankytně čisté moře, exotický ráz krajiny a temperament místních obyvatel činí z tohoto kraje jedno z nejoblíbenějších letovisek. Ubytování na Palmové riviéře je tak opravdovým rájem a zakoupením dovolené tak rozhodně neprohloupíte.

Ubytovací kapacity, které jsme zařadili do nabídky ubytování na Palmové riviéře se většinově nacházejí ve vzdálenosti do 50 metrů od moře, výjimečně o něco málo dále. Na své si tak přijdou všichni klienti, kteří vyhledávají ubytování blízko pláží a moře. Ubytování poskytujeme v rezidencích a apartmánech vyšší kvality, které uspokojí nároky i náročnější klientely. 

Jak je u ubytování v Itálii běžné, je vesměs třeba počítat s příplatky za závěrečný úklid či vratnou kaucí. Ceny ubytování na Palmové riviéře jsou ovšem nastaveny tak, aby tyto příplatky nebyly neúnosné. Ubytujeme Vás ve velmi kvalitních rezidencích a apartmánech v dobrém poměru kvality a ceny. Apartmány jsou moderně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, kuchyňskou linku, balkón či terasu, ve většině kapacit také TV a Wi-Fi připojení. V některých rezidencích je k dispozici také klimatizace (v ceně nebo za příplatek).

Během ubytování na Palmové riviéře můžete vyrazit na celou řadu fakultativních výletů. Doporučujeme zejména:

  • Řím a bazilika San Pietro - celodenní zájezd s prohlídkou památek, včetně profesionálního průvodce (38 EUR)
  • Gran Sasso - celodenní výlet na nejvyšší horu střední Itálie, návštěva města Castelli, prohlídka výrobny a obchodu s keramikou (30 EUR)
  • Ascoli Piceno - odpolední výlet do historického města, kde navštívíte výrobnu olivového oleje, ochutnávka oliv a místních specialit (17 EUR)
  • Norcia - půldenní prohlídka historického centra s rodným domem S. Benedetta. Možnost nákupu v místních obchůdcích, návštěva čokoládovny (22 EUR)

V nabídce fakultativních výletů je dále půldenní návštěva poutního místa Loreto, odpolední výlet do půvabného městečka krajek Offida a návštěva Acquaparku, zábavného parku se spoustou vodních atrakcí, skluzavek a bazénů.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Rezidence Palmová riviéra

Velmi častým typem ubytování na Palmové riviéře jsou rezidence, které disponují vybavenými apartmány typů MONO, BILO, TRILO, QUADRILO, tedy až se třemi samostatnými ložnicemi. Nabízené rezidence leží přímo u pláže, případně v je... Více

Nejoblíbenější ubytování na palmové riviéře

Rezidence Boomerang Itálie - Palmová riviéra

Oblíbená rezidence Boomerang má velmi výhodnou polohu přímo u moře na hlavní palmové promenádě se spoustou restaurací, obchůdků a zábavy. Díky poloze jedna z nejoblíbenějších vil v San Benedetto del ... Rezidence Boomerang

Více Ceník

Rezidence Alexander Itálie - Palmová riviéra

Nadstandardně vybavená residence se nachází pouhých 50 m od pláže přímo u hlavní palmové promenády. V ceně pobytu je též plážový servis (slunečník, křesílko a lehátko/apartmán) a Wi-Fi připojení k i... Rezidence Alexander

Více Ceník

Rezidence Zodiaco

Moderně zařízená a nedávno otevřená rezidence Zodiaco se nachází pouhých 40 metrů od hlavní palmové promenády a pláže. Od hlavního střediska San Benedetto del Tronto pouhých 400 metrů. Naproti rezide... Rezidence Zodiaco

Více Ceník