Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Ubytování Praia a Mare

Ubytování Praia a Mare

Zajistili jsme pro Vás ubytování v letovisku Praia a Mare v residencích nebo v hotelech. Nabídku se pro Vás neustále snažíme aktualizovat.

ubytování v letovisku praia a mare

Letovisko Praia a Mare je vzdáleno cca 1700 km od Prahy a cca 1600 km od Brna. Nachází se v severní části Kalábrie u Tyrhénského moře. Dlouhé písčité pláže lákají turisty k návštěvě. Měří až 5 km a jsou rozdělena na tzv. Lida. Jedna část Praia a Mare je otevřena k azurovému moři a z druhé strany jsou hory. Nejkrásnější pláží je "Isola Dino".

Na jižní části města (asi 100 m od pobřeží) se nachází ostrov Dino, který určitě stojí za návštěvu. Nejznámější podmořské jeskyně jsou Modrá a Lví.

Žije zde cca 6 000 obyvatel. Najdete zde spoustu obchůdků, restaurací a zábavy jak ve dne, tak i v noci. Ideální dovolená i pro rodiny s dětmi, jelikož je v letovisku vystavěn jeden z největších  aquaparků v jižní Itálii.

Informace o dovolené v tomto bezesporu krásném letovisku si můžete přečíst na stránce dovolená Praia a Mare.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Hotely Praia a Mare

Ubytování v Italském letovisku Praia a Mare Vám můžeme zajistit například v hotelu Borgo di Fiuzzi, který se nachází přímo na pláži. Najdete zde pláže vulkanického charakteru, které leží podél celého města. Milovníci potápění si... Více

Nejoblíbenější ubytování v Praia a Mare

Hotel Borgo di Fiuzzi**** Kalábrie - Praia a Mare

Hotelový komplex se nachází na tyrhenském pobřeží přímo u pláže a je postavený v antickém stylu. Klienti mají velké sportovní vyžití. Z komplexu je výhled na ostrov Dino a jeho jeskyně.Vzdálenost od ... Hotel Borgo di Fiuzzi****

Více Ceník