Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Ubytování Rosolina Mare

Ubytování Rosolina Mare

V letovisku Rosolina Mare Vám rádi zajistíme ubytování v rezidencích nebo v hotelech vysoké kvality za přijatelné ceny. Každý může zvolit ubytování podle svých představ.

Ubytování v Rosolina Mare

Letovisko Rosolina Mare se nachází na severu Itálie. Ideální pro mladší klientelu ale i pro rodiny s dětmi. Letovisko je velice živé, najdete zde spoustu obchodů, restaurací, dětských hřišť, kolotočů, heren a mnoho dalšího. Večer je na promenádě opravdu živo. Ideální tedy pro mladší klienty, vyhledávající rušnější letovisko. Místní strava jistě také stojí za ochutnání. Vynikající úprava pizzy, špaget a všemožných mořských tvorů.

Vyžití je připravené i na plážích, kde jsou k zapůjčení vodní šlapadla a windsurf. Pláže jsou dlouhé s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Místy mají šířku až 100 metrů, takže nabízí dostatečný prostor na relax a slunění. Možnost zapůjčení lehátek a slunečníků přímo na pláži. Cenu Vám ráda sdělí na místě delegátka. 

Název letoviska pochází od městečka Rosolina, které má 5 000 obyvatel a je vzdálené cca 10 km.

Itálie Vás nadchne i díky krásné přírodě. V servení Itálii rostou piniové háje, které jsou vhodné pro léčbu respiračních onemocnění. Rosolina Mare je chráněné území s přírodním parkem Delta Pádu.

Itálie je ideální pro klienty, kteří rádi poznávají kulturu jiných zemí nebo navštěvují památky. Na výlety doporučujeme např. Neapol, Sorrento, Paestum, Pompeje, Vesuv nebo výlet na Socílii a k sopce Etna nebo na Liparské ostrovy. Výlety si můžete domluvit na místě u česky hovořící delegátky. Vše Vám ráda na vyžádání zajistí. Itálii většina klientů navštíví vícekrát, jelikož všechny památky nejsou schopni navštívit při první navštěvě. Přírodu a příjemné místní obyvatele si každý jistě zamiluje.

V nabídce máme namísto pobytových zájezdů i poznávací zájezdy, při kterých stihnete navštívit více míst a poznat Itálii trochu lépe.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací