Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Turecko > Ubytování Side

Ubytování Side

Side, neuvěřitelný ráj pro milovníky historie, je současně živým a velmi atraktivním letoviskem. Ubytování v Side tak patří k těm nejvyhledávanějším v Turecku.

Ubytování v Side

přináší jedinečné zážitky a to především díky tomu, že zde neuvěřitelně splývá historie se současností. Pýchou letoviska jsou jeho historické památky, které Vás provází takřka na každém kroku. Amfiteátr, mohutné městské hradby, sloupoví antických chrámů Apollona a Athény, nejen to, ale i mnohem více ukrývá ve svém nitru oblíbené letovisko Side. Mimo těchto jedinečných historických skvostů v Side najdete řadu restaurací, barů, obchůdků s tradičními výrobky a promenádu, jež vede podél plachetnicového přístavu okolo antických památek až do centra letoviska.

Ubytování v letovisku Side nabízíme v kvalitně vybavených tří až čtyřhvězdičkových hotelech,  které jsou svou výbavou opravdovou třešničkou na dortu pro návštěvníky tohoto letoviska. Klienti, kteří kdy do tohoto letoviska zavítali, se vždy vraceli spokojeni a plni jedinečných zážitků. Naprosté spokojenosti přidá i stravování formou all inclusive, které formou bufetových stolů potěší a zaručeně zasytí každého jedlíka.

Všechny ubytovací kapacity v Side se nacházejí ve vzdálenosti 60-250 m od krásných písčitých pláží s pozvolným vstupem do moře, což jistě ocení všechny generace, především rodiny s malými dětmi.

Kromě Side nabízíme ještě ubytování Belek a Kemer, kde se nachází nejluxusnější hotel z naší nabídky.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Hotely Side

Dovolenou s jedinečnými zážitky, plnou odpočinku i historie, Vám zajisté přinese ubytování v moderně vybavených hotelech v Side, letovisku, které poskytuje až neuvěřitelné splynutí antiky a současnosti. Ubytování v hotelech Sid... Více

Nejoblíbenější ubytování v Side

Hotel Altinkum Park***+ Turecká riviéra - Side

Velice oblíbený zrekonstruovaný hotýlek, který je situovaný v krásné zahradě. V blízkosti (60 metrů) je písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Historické centrum města Side je vzdáleno cca 10 minu... Hotel Altinkum Park***+

Více Ceník

Fotogalerie