Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ

Ubytování v blízkosti moře

Ubytování u moře

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku ubytování v Řecku, Turecku, Itálii a Španělsku. Nabídku se pro Vás snažíme neustále aktualizovat a rozšiřovat. Nabízíme jak hotely, tak i rezidence, vily nebo penziony. Budeme rádi když využijete našich služeb a dovolená se pro Vás stane pěkným zážitkem, na který budete vzpomínat. Pro klienty, kteří se k nám vrací a využijí našich služeb více jak jednou, nabízíme věrnostní slevu, která jistě potěší. 

Zajišťujeme pro Vás nejlepší ubytování v daných zemích. Dbáme na kvalitu ubytovacích kapacit a také na ohlasy a názory klientů, kteří již v daných kapacitách byli ubytovaní. Převážná většina klientů dává přednost ubytování v hotelech, kde je v ceně většinou stravování, takže se klienti nemusí o nic již starat. Nabídku jsme však rozšířili i o studia, residence, vily nebo apartmány, aby si každý klient mohl vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje.

Ubytovací kapacity se snažíme také vybírat podle vzdálenosti od moře, aby klienti nemuseli docházet delší dobu na pláž nebo dokonce cestovat na pláž autobusem. Většina domů je přímo u moře, nebo v jeho bezprostřední blízkosti. Některé jsou i obklopené zahradami nebo přírodou, což zaručuje i maximální soukromí a klid.
U některých ubytovacích kapacit je i bazén, který mohou klienti využívat za poplatek nebo je již zahrnut v ceně.

Kvalita ubytování je pro nás na prvním místě. Našim cílem je, aby klienti byli s dovolenou spokojení a měli krásné zážitky z letní dovolené. K tomu přispějeme kvalitou ubytování a maximálním možným servisem, který nabízíme. Každému klientovi se věnujeme individuálně a s maximální péčí. Snažíme se vyhovět i náročnější klientele. Souhrnné informace o dovolené u moře najdete na příslušné stránce.

Doprava

Do Řecka mohou klienti cestovat jak leteckou dopravou, tak i autobusem nebo vlastní dopravou. Nejste tedy vázáni objednáním například letecké dopravy.
Autobusovou dopravu zajišťujeme převážně z celé Moravy, ale zajistíme Vám i nástup v Čechách za minimální příplatek. Dopravu zajišťujeme kvalitními autobusy zahraniční výroby. V každém autobuse je WC, možnost zakoupení nápojů, TV, klimatizace. Snažíme se, aby cesta pro Vás byla maximálně pohodlná a co nejkratší.

Zájezdy do Itálie a Španělska nabízíme naopak převážně na vlastní dopravu, ale na vyžádání Vám zajistíme i autobusovou nebo leteckou.

Turecko nabízíme výhradně na leteckou dopravu. Nástupní místa do letadla pro Vás zajistíme Brno a Ostrava, na což jste zvyklý, ale nově nabízíme i nástup v Praze. Zde je příplatek 800,- Kč/os.

V naší nabídce nezapomenutelných letních pobytů najdete také báječnou dovolenou v Černé Hoře, která Vás mile překvapí svojí pohostinností, nádhernou přírodou i památkami. Autobusovou dopravu do Černé Hory Vám k ubytování nabídneme za zvýhodněnou cenu!

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Ubytování Řecko

Ubytování Řecko

Ke strávení příjemné dovolené jsme pro Vás nachystali širokou nabídku ubytovacích kapacit jak v hotelech, tak i v residencích či vilkách na pobřeží Řecka i jeho ostrovů.. Čeští klienti si stále více vybírají z nabídky letních zá... Více

Ubytování Itálie

Ubytování Itálie

Pro naše klienty jsme zajistili ubytování v Itálii v rezidencích, vilách nebo hotelech. V první řadě dbáme na kvalitu ubytování a na pestrou nabídku, ze které si jistě vyberete. Ubytování v Itálii je velice častá volba klientů z... Více

Ubytování Španělsko

Ubytování Španělsko

Španělsko nabízí pestrou nabídku ubytovacích kapacit jak v hotelech tak i v rezidencích. Ubytování pro Vás zajišťujeme v ověřených a kvalitních kapacitách. Nyní pro Vás máme převážně ubytování v Costa del Azahar, které v překl... Více

Ubytování Chorvatsko a Černá Hora

Ubytování Chorvatsko a Černá Hora

Ubytování v Chorvatsku je naší dlouholetou specializací. Nabídneme Vám levné ubytování v Chorvatsku na hotelech, apartmánech i penzionech střední a vyšší kvality. Naše ubytovací kapacity jsme vybírali s maximální pečlivostí a na základě požadavků našich dlouholetých klientů. Nově nabízíme také ubytování v Černé Hoře.

Ubytování v Chorvatsku

Ubytování Bulharsko

Ubytování Bulharsko

Ubytování v Bulharsku se v posledních letech stává stále více a více populární volbou letní dovolené. Oblíbená letoviska - Primorsko, Lozenec, Kiten, Carevo a Černomorec - přivítají každoročně tisíce turistů.

Ubytování v Bulharsku

Ubytování Turecko

Ubytování Turecko

Nabízíme ubytování v Turecku v letoviskách Alanya a Side. Nově pro nadcházející sezonu jsme nabídku rozšířili o ubytování v letovisku Belek a Kemer. Nabídku Alanya a Side jsme také rozšířili o nová místa. Nabídka ubytování je ... Více