Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > Aktuality > Ukončení letní sezony 2017

Ukončení letní sezony 2017

25.10.2017

Letní sezona 2017 je již u konce. V těchto dnech pracujeme na katalogu na léto 2018 a zároveň bychom Vás rádi informovali o tom, že pro velkou poptávku ze strany klientů rozšiřujeme nabídku poznávacích zájezdů.

Nyní se můžete těšit na velice oblíbené adventní zájezdy do Paříže, Norimberku a Vídně. Můžete zde načerpat Vánoční atmosféru na trhách. Dále je veliká poptávka po Silvestrovských pobytech. Opět Vám přinášíme širokou nabídku zájezdů do Paříze, Londýna nebo Říma. Program na Silvestra si můžete i sami stanovit u pobytu v Paříži.

Po zimních poznávacích zájezdech nás čeká v únoru Karneval v Benátkách, který stojí za to navštívit a v březnu Velikonoční Holandsko. Program je tedy pestrý, nudit se nebudete.

Pro letní sezonu 2018 pro Vás rozšiřujeme nabídku Bulharska, Řecka i oblíbené Itálie. Doporučujeme zakoupit zájezdy co nejdříve, kdy je možnost zvolit si ubytování s výhledem na moře a nabídka je pestřejší.

Kdo se zakoupením zájezdů otálí, tak také neprohloupí, protože budeme jistě nabízet i Last Minute, tedy zájezdy na poslední chvíli, které jsou mezi klienty také oblíbené.

Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete se na nás obrátit telefonicky, e-mailem nebo chatem na našich stránkách.

Fotogalerie