Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > CESTOVNÍ INFORMACE > Informace, doprava do Turecka > Výlety v Turecku

Výlety Turecko

Nabízíme širokou nabídku fakultativních výletů, které budou klientům nabídnuty na informační schůzce po příletu do destinace.

Výlety v Turecku

Na dovolené v Turecku můžete obdivovat nejen specifickou krajinu této země, ale také pohádková města a přírodní zajímavosti.

Myra - k Myře Vás dovede výlet kolem pobřeží. Navštívíte zde skalní hroby, které patří k největším zvláštnostem Turecka. V Myře stojí také kostel sv. Mikuláše, sv. Mikuláš je zde pohřben.

Lýkie - leží v oblasti Dalyan.

Efez - je jedno z největších archeologických nalezišť na světě . Základy města jsou mimořádně dobře zachovalé. Byzantskou stavbu Baziliku sv. Jana můžete obdivovat také v tomto městě.

Pamukkale - česky bavlněný zámek, už zdálky Vás uchvátí sněhobílé sintrové terasy, vzniklé usazováním stékající termální vody.

Hierapolis - ruiny skvostného města Hireapolis se rozprostírají nad vápencovými terasami. Z tohoto orientálního skvostu můžete putovat krásnou krajinou pohoří Taurus až do Antalye. Cestou můžete navštívit tkalcovnu koberců a seznámit se s celým postupem jejich výroby.

Antalya - jedno z nejkrásnějších měst turecké riviéry. Najdete zde flétnový minaret Yivli Minare - symbol města. Při procházce městem se nabízejí nespočetné možnosti nákupu - vybrat můžete šperky, kožené zboží za zvláště výhodné ceny.

Fakultativní výlety - Belek a Kemer

Green Canyon - jednodenní výlet na pohoří Tauru, plavba caňonem, kde je krásná příroda, která caňon obklopuje. Během plavby možnost koupání.

  • Orienační cena je cca 45 Eur/osoba.

Village tour - oddechová zájezd, při kterém bude možnost vidět vesničku mimo turistické centrum. Nadchne Vás atmosféra nádherné přírody v kaňou Sepadare a život Turků ve vesničce.

  • Orientační cena je cca 35 Eur/osoba.