Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > CESTOVNÍ INFORMACE > Informace, doprava do Španělska > Výlety ve Španělsku

Výlety ve Španělsku

Fakultativní výlety:

- Peniscola
Polodenní výlet do známého přímořského letoviska. Staré město s masivními hradbami a křivolakými uličkami se nachází na skalnatém výběžku do moře, na kterém stojí starý středověký templářský hrad, známý jako papežský. Možnost zajímavých nákupů v nepřeberném množství obchůdků, či okružní plavba kolem poloostrova výletní lodí – zastávka ve velkém obchodě s keramikou. Výlet trvá cca 6 hodin.

12,00 Euro // 380 Kč, děti do 10 let: 7,90 Euro // 250 Kč (včetně vstupného na hrad)

- Valencie
Celodenní výlet do hl. města. Okružní jízda historickým jádrem spojená s pěší prohlídkou s průvodcem, osobní volno. Odpoledne můžete navštívit jedinečné kulturně zábavní centrum La Ciudad de la Artes y las Ciencias s možností návštěvy největšího oceánografického parku v Evropě L´Oceanografic s 45.000 exempláři více jak 500 živočišných druhů. Možnost levných nákupů v obchodních centrech.

16 Euro // 490 Kč, děti do 10 let:9,90 Euro // 320 Kč.

- Aquarama
Jeden z největších vodních parků v sousedním letovisku Benicasim. Bazén s umělými vlnami, dětské bazény, tobogány, skluzavky, kamikadze, Black Hole, Twister, Río Aventura, Vesmírná střela Space Shot – jediná tohoto druhu ve Španělsku, relaxační a hydromasážní bazény, restaurace, bary, obchody. V ceně je doprava autobusem a vstupné do parku. Jednotlivé atrakce se již neplatí. Park je v provozu přibližně od 16. 6. – 9.9.

13,00 Euro // 420 Kč, děti do 0,90 m: 5,90 Euro // 190 Kč.

- Benicasim  a Castellon
Polodenní výlet do sousedního letoviska Benicasim. Návštěva a prohlídka bývalé karmelitánské výrobny likérů a vín spojená s ochutnávkou a s možností nákupu. Výjezd do pohoří Sierra de los Santos v n. m. kolem 500 m do přírodní rezervace Desierto de las Palmas. Návštěva karmelitánského kláštera spojená s prohlídkou kostela a hrobky. Zastávka v rybářském přístavu města Castellon s návštěvou rybí burzy. Na konec programu návštěva obchodního centra Carrefour s možností výhodných nákupů. Výlet trvá asi 6 hodin.

12 Euro // 380 Kč, děti do 10 let: 7,90 Euro // 250 Kč.