Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > ZÁJEZDY > Zájezdy do Černé Hory

Zájezdy do Černé Hory

Černá Hora - zájezdy

Černá Hora začíná mít mezi českými klienty stále větší oblíbenost. Stále více čechů volí namísto Chorvatska dovolenou v Černé Hoře. Dovolená v Černé Hoře je na 9 nocí, což je opravdu výhoda.

Zájezdy Černá Hora

Mezi nejoblíbenější letoviska patří jednoznačně Ulcinj, kde je 13 km dlouhá pláž s jemným pískem. Dále si Vaši pozornost zasluhuje Bar, Bečiči, Boka Kotorská, Budva, Risan a Tivat. Nabídku neustále aktualizujeme a dle přání zajistíme ubytování i v dalších střediscích. Každé letovisko má svoje určité kouzlo. Záleží co je pro klienty prioritní. Například Budva je kouzelné město, kde slunce svítí 220 dní v roce. Velice zajímavé je historické jádro, které je obehnáno hradbami. Dále starobylý Kotor, jež je zapsán na seznamu dědictví UNESCO.

V Černé Hoře nabízíme pobytové a poznávací zájezdy. U poznávacího zájezdu do Černé Hory je výhodou, že klient pozná více letovisek najednou a poté může zvolit letovisko, které se mu nejvíce líbilo.

Pobytové zájezdy v Černé Hoře

Penzion Palma (Bečići)

Hotel Barcelona (Sutomore)

Hotel Južno More (Sutomore)
Penzion Palma, Bečiči, Černá Hora Hotel Barcelona Hotel Južno More, Sutomore
Více ubytování v Černé Hoře...

 

Při poznávacím zájezdu klient navštíví více památek, které by možná při klasické dovolené ani nenavštívil. Například se jede i do Albánie a do hlavního města Tirany. Dále je velice zajímavá návštěva Skadarského jezera, které je jedním ze čtyř černohorských národních parků. Při zpáteční cesta je i zastávka v chorvatském městě Dubrovník, kde bude osobní volno. Poznávací zájezdy v Černé Hoře jsou novinkou pro rok 2015. Doufáme, že si u klientů získá oblibu jako ostatní poznávací zájezdy a že se bude zájezd v následujícím roce opakovat.

Pobytové zájezdy do Černé Hory nabízíme na 9 dnů, což je ojedinělé a klienti uvítají prodloužený pobyt. Při vlastní dopravě jsou možné také termíny na klasických 7 nocí nebo jiné atypické termíny. Nabídka na ubytování je opravdu pestrá. Nově nabízíme i autobusovou dopravu do Černé Hory kvalitními autobusy zahraniční výroby.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy

Klientům, kteří jsou dosud Černou Horou "nepolíbení", doporučujeme vyjet na poznávací zájezd pro poznání krajiny a kultury. Černá Hora získává mezi klienty stále větší oblibu. Do Černé Hory nabízíme v tuto chvíli dva poznávací zájezdy, ale nabídku neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Pokud si nevyberete z následujících zájezdů, stačí napsat Vaše požadavky a nabídneme Vám případně další zájezdy.Navštivte s námi Černou Horu a Albánii. Zájezd trvá 9 dnů, takže je dostatek času pro prozkoumání ale i na odpočinek. Druhý den po příjezdu na místo v dopoledních hodinách je například volný den. Klienti se mohou v klidu ubytovat, vykoupat, nakoupit nebo posedět v některé z místních kaváren a restaurací. Další dny bude následovat prohlídka Ulcinje, Starého Baru, pohoří Rumija, Albánie, Tirany, město Durrës. Pátý den je opět volný a tedy je možnost odpočinout si na Ulcinjské pláži, kde je léčivý písek. Další dny následuje návštěva Budvy, Cetinje, Bokakotorský záliv, Skadarské jezero, mys Svat... Více