Dovolená v blízkosti moře

LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE

Rádi bychom Vám nabídli prožití báječné a nezapomenutelné dovolené v Řecku, Turecku, Itálii a ve Španělsku. Nabídku se pro Vás snažíme neustále rozšiřovat a aktualizovat. Dbáme také na Vaše požadavky a doporučení.

Ideální dovolenou si představuje každý z nás jinak. Někdo dává přednost ubytování v hotelech se stravou, kde se již o nic nemusí starat. Jiný dává přednost ubytování v apartmánech, kde má větší soukromí a stravu si obstará sám. Proto se snažíme mít nabídku ubytování v širším rozpětí, abychom vyhověli všem. Nabízíme i ubytování v chatkách nebo stanech. Hotely máme od 2* až do 5*.
Konkrétní nabídky hotelů najdete na na stránce ubytování u moře.

Nyní máme v nabídce následující destinace:

Dovolená v Řecku

Řecko se nachází na jihu Balkánského poloostrova. Řekové jsou otevření a bezprostřední lidé se srdcem téměř na dlani, což mnoho turistů láká a díky této vstřícnosti se sem i turisté vrací.
Dalším důvodem pro opakovanou návštěvu Řecka můžou být místní pochoutky. Nejznámější je jistě gyros nebo tzaztiki. Další dobrotou je yemistá, což jsou rajčata a papriky plněné rýží nebo mletým masem.

Z letovisek v Řecku nabízíme například Jižní Krétu, ostrov Karpathos, Kos, Kalymnos, Pargu, Rhodos, Chalkidiki, Olympskou riviéru, Zakynthosa Thassos. Pokud by jste si z naší nabídky nevybrali, můžeme Vám zajistit dovolenou i v jiných částech Řecka.

Dovolená v Turecku

Turecko se nachází v jihovýchodní Evropě. Hlavním městem je Istanbul, které je velmi turisty oblíbené. Istanbul má jedenáct milionů obyvatel. Po městě se můžete přepravit i metrem Tünel, které bylo otevřené jako druhé po londýnském metru.

Z turistických letovisek nabízíme Alanya, Side a nově také Belek a Kemer. V Turecku jsme pro Vás připravili širokou nabídku výletů, které budou klientům nabízeny při informativní schůzce. Základní nabídku výletů Vám rádi zašleme na vyžádání.

Dovolená v Itálii

Dále pro Vás jako každým rokem nabízíme dovolenou v Itálii, o kterou je veliký zájem a patří k nejnavštěvovanějším zemím Evropy a celého světa. K Itálii patří i ostrovy Sicílie, Sardinie, Ischia, Capri a Liparské ostrovy. Itálie nabízí i lyžování v Alpách, které máme také v nabídce.

Nyní máme v nabídce Kalábrii, Kampánii a Ligurii. Nabídku ale neustále rozšiřujeme a aktualizujeme. Průběžně budeme přidávat i další letoviska. Na vyžádání Vám zajistíme jakékoli letovisko a pobytové místo. Dbáme však vždy na kvalitu před kvantitou.

Dovolená Španělsko

Ve Španělsku jsme pro Vás zajistili ubytování jako v minulých letech v Costa del Azahar, což je přímořské letovisko. Pláže i moře jsou několik let oceňované modrou vlajkou za čistotu a kvalitu. Moře je průzračně čisté a krajina je udržovaná. Nabízí velice dobré klimatické podmínky a teplé moře. Klienti zde najdou ideální podmínky pro trávení příjemné dovolené.

Dovolená v Bulharsku

Dovolenou v Bulharsku Vám přinášíme na specializovaném webu, kde můžete zhlédnout nabídku dovolené v Primorsku, Lozenci, Kitenu, Černomorci a Carevu.

img-loader img-loader img-loader