Dovolená Palmová riviéra

Palmová riviéra je pravým dovolenkovým rájem nacházejícím se v dobré dostupnosti i pro české turisty. Krásné písčité pláže lemované palmami, dlouhá promenáda se spoustou restaurací a občerstvení, zkrátka dovolená jako z pohádky.

DOVOLENÁ PALMOVÁ RIVIÉRA - SPRÁVNÁ VOLBA

Oblast Palmové riviéry patří dlouhodobě mezi oblíbené cíle letních dovolených a to zejména díky plážím se zlatavým či bílým pískem a mohutným palmám, kterých je v této oblasti tisíce. To vše dodává dovolené na Palmové riviéře punc jedinečné destinace s báječnou prázninovou atmosférou. Břehy Palmové riviéry, lemované dlouhými písčitými plážemi, omývá blankytně modré moře, které jen dokresluje jedinečnost celé oblasti s lákavým názvem.

Kde tento ráj najdete? Palmová riviéra leží na rozhraní krajů Marche a Abruzzo ve střední Itálii, jižně od Ancony a nabízí tak ideální klimatické podmínky pro letní dovolenou. Do oblasti Palmové riviéry spadají letoviska San Benedetto del Tronto, Grottammare a Cupra Marittima. Jiná letoviska dle sdružení Riviera delle Palme pod Palmovou riviéru nespadají. V naší nabídce najdete také ubytování v kraji Abruzzo (Rezidence Abruzzo Resort), které jsme pro blízkost Palmové riviéry zahrnuli do této oblasti také. Jelikož jiná místa v kraji Abruzzo nenabízíme, ubytování jsme přidružili k oblasti, která je kraji Abruzzo nejblíže.

Hlavním centrem Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto, které dokáže oslovit všechny turisty a to jak milovníky dlouhých písčitých pláží a odpočinku, tak i vyznavače nočního života, kteří se mohou "vyřádit" na některé ze zdejších diskoték. Dovolenou na Palmové riviéře v letovisku San Benedetto del Tronto tedy doporučujeme všem bez rozdílu věku, tedy mladým lidem, rodinám s dětmi i starší generaci.

Jedinečný kontrast krajiny dokresluje panorama Apenin s vrcholy sahajícími do výše až 3 000 m. n. m.. Na jaře i v létě krášlí Palmovou riviéru kvetoucí vegetace, krásné parky i udržované zahrady.

Pro zpestření dovolené na Palmové riviéře doporučujeme využít nabídky některého z fakultativních výletů. Jedinečný je např. celodenní výlet na Gran Sasso, nejvyšší horu ve střední Itálii či podvečerní výlet do starobylého městečka Ascoli Piceno s návštěvou olivárny s degustací olejů a dalších produktů. Vybírat ovšem můžete i z dalších výletů v nabídce.

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader