Ubytování Chalkidiki

Ubytování Chalkidiki

Ubytování na Chalkidiki je vzhledem ke své poloze oblíbeným cílem dovolených nejen českých turistů, ale i místních obyvatel. Doprava na Chalkidiki je totiž podstatně snažší jak na mnohé řecké ostrovy.

Doporučujeme ochutnat výborný místní gyros, který si zamilujete.

Ubytování pro Vás vyhledáváme na základě mnohaletých zkušeností, ohlasů našich klientů a především jejich požadavků. Ubytování na Chalkidiki Vás tak rozhodně nezklame, jelikož je odrazem požadavků našich spokojených klientů a svou kvalitou naplňuje vše, co od tohoto typu ubytování očekáváte.

Fourka

V letovisku jsou restaurace, bary, diskotéka a různé obchody se suvenýry nebo oblečením. Na druhou stranu se ale jedná o klidnější, nepřelidněné letovisko.
Žije zde pouze několik stovek stálých obyvatel. V sezoně městečko ožije díky turistům.

Ubytování v letovisku Fourka vřele doporučujeme, jedná se o moc pěkné letovisko s krásnou krajinou, průzračným mořem a vším, co potřebujete k prožití ideální dovolené.

Pláže jsou dlouhé, písečné a moře průzračné, což je ideální pro rodiny s dětmi nebo i starší spoluobčany. Na plážích se nebudou nudit ani aktivnější klienti, jelikož je zde několik vodních nebo plážových sportů.
Půjčit si můžete kolo nebo motorku a udělat si výlety do okolí na další pláže nebo do okolních měst. Případně můžete využít i autobusovou dopravu.

Pokud je dobrá viditelnost, můžete z pláží dohlédnout dokonce na bájný Olymp.

Sarti

V této oblasti najdete vše, co od dovolené v Řecku očekáváte. Křišťálově čisté moře, nádherné písečné nebo písečno-oblázkové pláže, to jsou hlavní devízy této oblasti. Výhodou je ovšem i dobrá dostupnost památek, které se na pevninské části Řecka nacházejí.

Ubytování v Sarti, Chalkidiki nabízíme v krásných rezidencích, které se nachází v oploceném komplexu, což zaručuje naprosté soukromí. Jednou z předností ubytování v rezidencích Sarti je dobrá dostupnost nádherných písečných pláží a to zejména proto, že námi nabízené ubytovací kapacity se nacházejí necelých 300 metrů od nejkrásnější pláže Řecka - Sithonie (mapku 70 nejúzasnějších pláží v Sithonii si můžete prohlédnout ZDE). Na pláži je turistům k dispozici vše, nač jsou zvyklí. Jsou zde převlékárny, půjčovny lehátek a slunečníků, občestvení i široká nabídka vyžití a vodních sportů.

Aktuálně můžete Sarti shlédnout také na webkameře.

TORONI

Ubytování Chalkidiki je díky svojí výhodné poloze oblíbeným cílem dovolených místních obyvatel i turistů ze zahraničí. V oblasti letoviska Toroni najdete vše podstatné, co na své dovolené na Chalkidiki budete potřebovat. Moře, které zdejší oblast omývá, je křišťálově čisté a zdejší pláže pokryty zlatavým pískem.

Ubytování v Toroni, Chalkidiki poskytujeme v hotelovém komplexu, který je velmi luxusně vybaven. Ubytování v tomto komplexu nabízíme v apartmánech a studiích, hostům je ovšem k dispozici i veškeré vybavení, které využívají hoteloví hosté. Velmi významnou výhodou tohoto ubytování je jeho poloha. Nachází se totiž přímo u nádherné písečné pláže, od které je oddělen jen pobřežní silnicí (mapku 70 nejúzasnějších pláží v Sithonii si můžete prohlédnout ZDE). Hotelový komplex je vybaven recepcí, restaurací, tavernou, velkým bazénem, u kterého jsou hostům zdarma k dispozici léhátka i slunečníky. V komplexu dále najdete i vířivku, fitness centrum, saunu a masážní salon. O aktivitu hostů komplexu se stará i český animátor, který zajišťuje bezplatně cvičení a program pro děti i dospělé.

Aktuální předpověď počasí v Toroni můžete shlédnout také na webkameře (pod počasím).

Letovisko Toroni, kde se hotelový komplex nachází, je krásné městečko jižně od Sarti. K jeho největším přednostem patří nádherné pláže, jež jsou označovány za jedny z nejkrásnějších v celém Řecku. K dispozici turistům je i řada půjčoven - voní sporty, motocykly, automobily. Je zde ovšem i celá řada taveren a obchodů.

Zobrazit zájezdy
img-loader img-loader img-loader