Ubytování v blízkosti moře

UBYTOVÁNÍ U MOŘE

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku ubytování v Řecku, Turecku, Itálii a Španělsku. Nabídku se pro Vás snažíme neustále aktualizovat a rozšiřovat. Nabízíme jak hotely, tak i rezidence, vily nebo penziony. Budeme rádi když využijete našich služeb a dovolená se pro Vás stane pěkným zážitkem, na který budete vzpomínat. Pro klienty, kteří se k nám vrací a využijí našich služeb více jak jednou, nabízíme věrnostní slevu, která jistě potěší.

Zajišťujeme pro Vás nejlepší ubytování v daných zemích. Dbáme na kvalitu ubytovacích kapacit a také na ohlasy a názory klientů, kteří již v daných kapacitách byli ubytovaní. Převážná většina klientů dává přednost ubytování v hotelech, kde je v ceně většinou stravování, takže se klienti nemusí o nic již starat. Nabídku jsme však rozšířili i o studia, residence, vily nebo apartmány, aby si každý klient mohl vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje.

Ubytovací kapacity se snažíme také vybírat podle vzdálenosti od moře, aby klienti nemuseli docházet delší dobu na pláž nebo dokonce cestovat na pláž autobusem. Většina domů je přímo u moře, nebo v jeho bezprostřední blízkosti. Některé jsou i obklopené zahradami nebo přírodou, což zaručuje i maximální soukromí a klid.
U některých ubytovacích kapacit je i bazén, který mohou klienti využívat za poplatek nebo je již zahrnut v ceně.

Kvalita ubytování je pro nás na prvním místě. Našim cílem je, aby klienti byli s dovolenou spokojení a měli krásné zážitky z letní dovolené. K tomu přispějeme kvalitou ubytování a maximálním možným servisem, který nabízíme. Každému klientovi se věnujeme individuálně a s maximální péčí. Snažíme se vyhovět i náročnější klientele. Souhrnné informace o dovolené u moře najdete na příslušné stránce.

Doprava

Do Řecka mohou klienti cestovat jak leteckou dopravou, tak i autobusem nebo vlastní dopravou. Nejste tedy vázáni objednáním například letecké dopravy.
Autobusovou dopravu zajišťujeme převážně z celé Moravy, ale zajistíme Vám i nástup v Čechách za minimální příplatek. Dopravu zajišťujeme kvalitními autobusy zahraniční výroby. V každém autobuse je WC, možnost zakoupení nápojů, TV, klimatizace. Snažíme se, aby cesta pro Vás byla maximálně pohodlná a co nejkratší.

Zájezdy do Itálie a Španělska nabízíme naopak převážně na vlastní dopravu, ale na vyžádání Vám zajistíme i autobusovou nebo leteckou.

Turecko nabízíme výhradně na leteckou dopravu. Nástupní místa do letadla pro Vás zajistíme Brno a Ostrava, na což jste zvyklý, ale nově nabízíme i nástup v Praze. Zde je příplatek 800,- Kč/os.

V naší nabídce nezapomenutelných letních pobytů najdete také báječnou dovolenou v Černé Hoře, která Vás mile překvapí svojí pohostinností, nádhernou přírodou i památkami. Autobusovou dopravu do Černé Hory Vám k ubytování nabídneme za zvýhodněnou cenu!

img-loader img-loader img-loader