Ubytování Itálie

UBYTOVÁNÍ V ITÁLII 2018

Pro naše klienty jsme zajistili ubytování v Itálii v rezidencích, vilách nebo hotelech. V první řadě dbáme na kvalitu ubytování a na pestrou nabídku, ze které si jistě vyberete. Ubytování v Itálii je velice častá volba klientů zaručující poměrně levnou, ale přitom kvalitní dovolenou. Oblíbenost si Itálie získala dobrým vínem, životním stylem a krásnou přírodou. Jistě Vás také nadchne přívětivost italů, kteří si váží svých turistů a chovají se k nim jako ke své rodině.

Do Itálie se můžete dopravit vlastní dopravou nebo si přiobjednat autobusovou dopravu. Většina klientů volí vlastní dopravu s případným transitním přespáním po cestě. Dovolená bude tak jistě dobrodružnější a můžete poznat více částí Itálie. Za návštěvu stojí především město Verona, které proslulo především díky dramatu Williema Shakespeara - Romeo a Julie.

Dále jsou moc pěkné dva ostrovy ve Středozemním moři - Sardinie a Sicílie.

Rádi bychom upozornili také na rozšiřující se nabídku ubytování ve Španělsku.

Kalábrie

zábírá nejjižnější část apeninského poloostrova. Vyznačuje se krásnou přírodou, hornatou krajinou. Má teplé podnebí, teplota vzduchu se v červenci a srpnu pohybuje mezi 30 – 40 stupni celsia. V Kalábrii jsou zlaté pláže a nejčistší moře.V Kalábrii můžete navštívit velká města, vidět nedotčenou přírodu a poznat historii Itálie. Ubytování v Itálii – Kalábrii nabízíme v těchto letoviscích:

Letovisko Capo Vaticano

Průzračné moře se zlatým pískem. Typické pro tuto oblast jsou žulové útesy, tyrkysové a čisté moře. Pobyt v Capo Vaticano vyhledávají především rodiny s dětmi a milovníci potápění. Pláže jsou dobře přizpůsobeny turistickému ruchu. Půjčovny nabízejí vodní plavidla, kánoe i šlapadla. Ubytovat se můžete v těchto zařízeních: aparthotel Eden***, residence Heaven, apartmány la Fattoria, Villaggio Marco Polo, rezidence Felix,hotel rezidence Santa Maria***, hotel Marinella***.

Letovisko Scalea

Scalea se nachází v severní Kalábrii. Je to jedna z nejznámějších lokalit pro pobyt i ubytování v Itálii. Město se dělí do dvou částí: nová a historická část Scalei. Ve středověku plnila funkci obraného města, proto zde můžete obdivovat historické původní památky. Městečko je dobře zásobeno, můžete zde pořídit i atypické suvenýry jako je cedrový likér. Navštívit lze i Národní park Parco Nazionale del Pollino, zde je možno obdivovat chráněné rostliny a živočichy. Místní řeka Lao se zde vlévá do moře, mísí se sladká a slaná voda, proto Scaleu doporučujeme milovníkům rybaření. Ubytování v Itálii – Scalea nabízíme zde: Villaggio Mediterraneo, rezidence La Playa, hotel Talao***.

Letovisko Marina di Zambrone

Zambrone naleznete 6 km od města Tropea. Tropea je považována za perlu této oblasti, jsou zde krásné pláže, restaurace, kultura i zábava. Marina di Zambrone patří k menším letoviskům. Turisté ji vyhledávají především pro přímý a snadný přístup do moře. Romantická zátoka skrytá mezi skalisky a výhled na sopku Stromboli udělají z Vaší dovolené v Itálii nezapomenutelný zážitek. Vybrat si můžete z těchto ubytovacích kapacit: Villaggio IL Calabriano***, Villaggio Baia di Zambrone,Hotel rezidence Sciabache***.

Letovisko Tropea - Parghelia

Pro turisty je Tropea nejoblíbenější destinace v Kalábrii. Městu Dominuje skalnatý útes s kostelem Santa Maria del Isola. Pod útesem se můžete vykoupat na nádherné pláži. Bílé pláže se zde táhnou v délce čtyř kilometrů. V obchodech můžete zakoupit místní domácí produkty, světově proslulé sýry, olivový olej i vína. Kulturní vyžití Vám nabídnou historické památky i muzeum starých řemesel. Ubytování v Itálii Tropea nabízíme v krásných apartmánech.

Letovisko Praia a Mare

Praia a Mare je hojně navštěvovaná českými turisty. Z pobřeží můžete zahlédnout ostrov Dino. Město má širokou nabídku sportovního vyžití, kultury i nočního života. Pravidelně se zde konají trhy, relaxovat můžete v restauracích, tavernách a barech. Praia a Mare byla v minulosti rybářskou vesnicí a kulinářské speciality z čerstvých úlovků můžete ochutnat i dnes. Místní pláž je dlouhá 5 km a dělí se do 50 menších pláží. Místní muzeum vlastní exponáty italských i zahraničních umělců. Navštivtehotel Borgo di Fiuzzi***.

Letovisko Isola Capo Rizzuto

Nachází se na Jónském pobřeží, vidět zde můžete exotický podmořský život v přírodní podmořské rezervaci. Centrum letoviska nabídne množství zábavy, nakupování i posezení v příjemných restauracích nad výbornou italskou kávou. Mezi historické památky patří kostel sv. Marka a svatyně Madonna Greca. Pokud hledáte ubytování v Itálii, můžeme doporučit Kalábrii letovisko Isola Capo Rizzuto.

Kampánie

Tuto jižní část Itálie můžeme dohledat již v dobách starých Římanů. Kampánie je prosluněná, bohatá na historické památky, písečné pláže i kulturní akce a bohatý noční život. V letoviscích můžete provozovat nejrůznější vodní sporty nebo odpočívat na prohřátých plážích. Na výlet se vydejte do Neapole ,hlavního města Kampánie, nebo do antických měst Pompeje a zasypané Herkuláneum. V Neapoli je letiště.

Letovisko Marina di Ascea

Město leží v Národním parku Cilento a Vallo di Diano. Má nádhernou promenádu na pobřeží, množství obchodů a ochutnat můžete rybí speciality. Pláže jsou široké i dlouhé, moře průzračné. Pobřeží lemují jeskyně, skály, pláže a zátoky. Ubytování Itálie – Kampánie je ve Villaggio Olimpia****.

Letovisko Marina Di Casal Velino

Městečko je ideální pro ty, kdo hledají klid a nerušenou přírodu. Z moře můžete doplavat do hodně jeskyní. Pláže jsou dlouhé a se zlatým pískem. Nabízíme ubytování v krásném villaggio Copacabana***, hotel Leucosya****.

Letovisko Paestum

V Paestu naleznete nejen krásné dlouhé pláže s pískem, restaurace a obchod, pestrý noční život. Městečko je vhodné hlavně pro milovníky historie. Jsou zde zachovalé dórské chrámy a zbytky antického města. Město je obklopeno obranným zdivem. Navštívit můžete i muzeum s řeckými antickými artefakty. Ubytovat se lze v Hotelu Meridiana ****, Hotel rezidence Cerere****.

Turistické cíle v Itálii najdete na stránce: dovolená v Itálii

Ligurie

Je dosud méně dotčené cestovním ruchem, leží u francouzské hranice. Větší města této oblasti nabízí možnost nákupů i v luxusních obchodech, kulinářské speciality v restauracích, kulturní život. Služby pro turisty jsou zde celkově nadstandardní. Pláže jsou zde většinou oceněny mezinárodním titulem kvality – Modrou vlajkou.

Letovisko Bonassola

Bonassola je pobřežní město u azurového moře, obklopují ho zelené kopce a olivovníky. Počasí je zde mírné po celý rok. Přímo vyzývá k procházkám na pobřeží nebo výletů do hor či okolních měst. Ubytování v letovisku Bonassola nabízíme v Rezidenci la Francesca.

Letovisko Ceriale

V 17. století bylo letovisko vypleněno piráty. Najdete ho 70 km daleko od Janova. Turistům nabízí velké množství restaurací, obchodů i sportovního vyžití. Ubytování Itálie -letovisko Ceriale je možné v Rezidenci Oliveto, Villaggio il Paese di Ciribi.

Letovisko Rapallo

Krásné letovisko Rapallo se nachází v zálivu Tigullio, v severní části Itálie. Leží na pobřeží zvaném Liqurská riviéra. Je to významné letovisko, které se rozprostírá v kopcích a omývá ho ligurské moře. Rapallo se pyšní čistým mořem. Uvidět zde můžete mnoho jachet a malých rybářských lodí. Ochutnat můžete skvělá vína i pokrmy. Hotel Bristol**** nabízí luxusní ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit zájezdy
img-loader img-loader img-loader