Rezidence a penziony Itálie

Ubytování v Itálii Vám můžeme zajistit v penzionech a rezidencích. Nabídku máme širokou a pestrou, takže si jistě vyberou všichni klienti. Někdo dává přednost ubytování na vyšší úrovni, pro někoho je rozhodující naopak cena. Pro dovolenou doporučujeme vybírat převážně termíny od dubna do června a poté od září do listopadu, kde je cena několikanásobně nižší, ale přitom je počasí krásné se stálými teplotami.

Rezidence i penziony v Itálii jsou na vysoké úrovni. Pokud si ovšem v nabídce rezidencí a penzionů nevyberete, můžete zhlédnout ještě nabídku hotelů v Itálii.

Nabízíme pro Vás následující letoviska:

- Scalea
- Tropea centrum
- Marina di Zambrone
- Ligurie
- Capo Vaticano
- Catanzaro
- Crotone
- Reggio Calabria
- Marina di Ascea
- Porto Azzurro
- a mnoho dalších.

Pokud máte zájem o ubytování v jiném letovisku, které na stránkách nemáme, tak nás neváhejte kontaktovat a pokusíme se Vám ubytování zajistit. Nabídku míst neustále rozšiřujeme a aktualizujeme.

Stravování v Itálii

Na promenádě najdete spoustu obchůdků a posezení. Výborná je místní pizza a mořské speciality. Ceny potravin jsou v Itálii téměř shodné s našimi cenami. Přesto je ale lepší zajít si do větších supermarketů. Sezonní ovoce a zelenina jsou mnohdy od místních pěstitelů za velice nízkou cenu s vysokou kvalitou.

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader