Ubytování Capo Vaticano

V nitru nádherné oblasti Capo Vaticano, jež je právem pokládána za nejhezčí z celé Kalábrie, se nacházejí námi nabízené ubytovací kapacity.

UBYTOVÁNÍ V CAPO VATICANO

nabízí svým návštěvníkům jedinečné koupání a slunění na nádherných písčitých plážích, jejichž tvář dokreslují skalnaté útesy a křišťálově čisté moře. Letovisko Capo Vaticano najdete nedaleko známého historického města Tropea, centra celé Kalábrie. V letovisku se v průběhu letních měsíců konají nejrůznější koncerty, divadelní a taneční představení a mnohé výstavy.

Ubytování Capo Vaticano dokáže potěšit takřka každého. Dovolenou zde můžete strávit lenošením na plážích, plaváním v krásně čistém moři či třeba potápěním.

Ubytování v Capo Vaticano nabízíme v rezidencích i hotelech střední i vyšší kategorie. Je tak z čeho vybírat a téměř všichni si zde dokáží najít ideální ubytovací kapacitu, která odpovídá jeho představám. Většina našich ubytovacích kapacit se nachází ve vzdálenosti 50-500 m od oblíbených písčitých pláží, na nichž najdete veškeré možné vybavení i širokou nabídku vodních radovánek a sportů.

Další informace o tomto oblíbeném letovisku se dočtete na stránce dovolená Capo Vaticano.

Zobrazit zájezdy
img-loader img-loader img-loader