Hotely Capo Vaticano

Námi nabízené hotely v Capo Vaticano jsou většinově rozděleny na apartmánovou a hotelovou část, poskytují tak širší nabídku ubytování. Veškeré vybavení areálu je ovšem dostupné všem ubytovaným hostům.

HOTELY V CAPO VATICANO

Hotelové komplexy v naší nabídce se nacházejí v nejkrásnějších částech letoviska Capo Vaticano, přímo u oblíbených písčitých pláží Grotticelle a Santa Maria. Obě zmíněné pláže jsou lemovány krásnými skalnatými útesy a poskytují kompletní servis. Jsou zde převlékárny, sprchy, občerstvení i nejrůznější nabídka zábavy a sportu.

Hotely v Capo Vaticano, resp. hotelové komplexy, jsou kromě recepce vybaveny i restaurací, barem, obchodem, bazénem, tenisovými kurty, dětským koutkem u pláže, stolním tenisem a půjčovnou aut a motorek. V některých případech je k dispozici i whirlpool. V objektech je k dispozici Wi-Fi připojení, někdy za příplatek.

Komplexy nabízejí ubytování ve tří až šestilůžkových apartmánech nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Pokoje i apartmány jsou moderně zařízeny, vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem, klimatizací, televizí, příp. balkónem nebo verandou se zahradním nábytkem. Na hotelových pokojích je k dispozici navíc ještě minibar.

Od hotelů v Capo Vaticano můžete vyrazit na celou řadu výletů a zpříjemnit si tak dovolenou v Itálii. Na stránce výlety v Itálii jsme pro Vás vybrali pár nejzajímavějších tipů na výlet.

Zhlédnout můžete také nabídku hotelů v Marina di Zambrone, které se nechází nedaleko.

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader