Rezidence Capo Vaticano

Krásné ubytování, jedinečný výhled na moře a příjemné prostředí, to vše a mnohem více poskytuje ubytování v rezidencích Capo Vaticano.

REZIDENCE CAPO VATICANO

Většina rezidencí v Capo Vaticano, které jsme pro Vás vybírali s maximální pečlivostí, se nachází na klidném místě obklopeném zelení a v dobré dostupnosti pláží. U ubytovacích kapacit je k dispozici bazén s léhátky a slunečníky, bar a restaurace. V některých rezidencích jsou k dispozici i tenisové kurty, hřiště na fotbal či volejbal, stolní tenis, fitness a dětský koutek. Výjimkou nebývá ani Wi-Fi připojení.

Rezidence v Capo Vaticano jsou dvou až šestilůžkové a dokáží tak bez problémů poskytnout ubytování i pro větší rodiny. Vybavení rezidencí v této oblasti ničím nezaostává za dnešními standardy. Jak již bývá zvykem, všechna studia či apartmány mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, případně Wi-Fi připojení, televizi a balkón či verandu.

Stejně jako v jiných oblastech, i v letovisku Capo Vaticano jsme pro Vás připravili bohatou nabídku výletů. Bližší informace k výletům získáte na stránce výlety v Itálii.

Jestliže jsou rezidence v Capo Vaticano ve Vámi požadovaném termínu již obsazené, prohlédněte si také nabídku hotelů Capo Vaticano nebo nabídku ubytování v nedalekém Marina di Zambrone. Residence Marina di Zambrone jsou kvalitativně i cenově na stejné úrovni.

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader