Ubytování Emilia Romagna

Oblast Emilia Romagna se nachází ve střední Itálii u Jaderského moře. Jedná se o jednu z nejvíce prosperujících částí země.

UBYTOVÁNÍ V EMILIA ROMAGNA

Jedná se o velice oblíbenou oblast díky krásným písčitým plážím a bohaté historii, což prospělo rozvoji cestovního ruchu této části Itálie. Nabídka ubytování Emilia Romagna je tedy velmi pestrá a je z čeho vybírat.

Hlavním městem této oblasti je Boloňa (Bologna). K těm nejvýznamějším dále patří Rimini, Riccione, Ravenna, Parma a Ferrara, která jsou nejvíce navštěvovaná a najdete zde bohatou historii a kulturu. Tato místa rozhodně stojí za návštěvu. Současně jsou ideální volbou pro klienty, kteří nechtějí celé dny proležet na pláži, ale mají rádi kulturu.

Italská kuchyně patří také k velice oblíbeným. Vznikla zde třeba parmská šunka nebo parmezán. Zemědělské produkty z této oblasti jsou zejména rajčata, cibule a brambory na velmi vysoké úrovni. Dále také ovoce a hroznové víno. Emilia Romagna je vyhlášenou vinařskou oblastí.

Ubytování v Emilia Romagna je na velmi vysoké úrovni. Najdete zde plně vybavené kempy, ale i penziony nebo hotely. Záleží tedy na Vás, jaké ubytování zvolíte.
Každý klient preferuje jiné ubytování. Snažíme se ale vyhovět všem a nabídku neustále aktulizujeme a nabízíme opravdu to nejlepší.

U pláže jsou kavárničky, obchody, potraviny, trhy, ale i bohaté vyžití pro děti i dospělé, např. hřiště na fotbal, basketbal, plážový volejbal. U moře je i nabídka vodních sportů.

Zobrazit zájezdy
img-loader img-loader img-loader