Kempy Emilia Romagna

V nabídce pro Vás nyní máme kemp Mare e Pineta. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat. Vybíráme podle fotografií, aby bylo ubytování vyhovující a také ceny aby byly přijatelné.

KEMPY EMILIA ROMAGNA

Oblast Emilia Romagna patří k nejvyhledávanějším na jadranské části pobřeží Itálie. Kempy Emila Romagna nabízejí příjemné ubytování, obvykle ve stínu borovic, v dobré dostupnosti pláží, jež jsou v této oblasti zejména písčité. Vzdálenost z České republiky je ke kempům Emilia Romagna stále přijatelná a tedy snadno dosažitelná i vlastní dopravou.

Kemp Mare e Pineta je velice vyhledávaný kemp nacházející se v oblasti Emilia Romagna u Jaderského moře. Přesněji ho najdete v letovisku Lido degli Estensi, 125 km jižně od Benátek a 20 km severně od Ravenny. Ubytování v kempu se velice rychle plní díky čtyřem bazénům pro děti a dospělé a také díky skvělé ceně.

V městečku Lido degli Estensi jsou obchody, restaurace, diskotéky apod. Takže ideální i pro klienty, kteří rádi posedí v kavárně, zajdou si na večeři nebo na večerní tanec.

Děti si mohou v kempech Emilia Romagna užít malého vodního centra, které je 800 metrů od kempu. Přímo si také můžete zahrát plážový volejbal nebo využít basketbalové a fotbalové hřiště.
Máte tedy na výběr. Někteří klienti preferují odpočívání na slunci a jiní klienti raději dovolenou prožívají spíše aktivně.

Z kempů Emilia Romagna nabízíme výlety do několika historických měst a zábavního parku Mirabilandia u Ravenny. Orientační ceny výletů jsou následující - Benátky cca 26 Eur, San Marino 13 Eur, Comacchio cca 6,5 Eur, doprava do Mirabilandia je cca 10 Eur a vstup cca 30 Eur.

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader