Ubytování Palmová riviéra

Palmy, jež jsou neoddělitelně spjaty s přímořskými letovisky nejen v Evropě, daly název oblíbené oblasti střední Itálie "Palmové riviéře", a to právě díky výskytu tisíců palem. Mezi letoviska, která se mohou honosit polohou v této jedinečné oblasti, patří zejména San Benedetto del Tronto, které se v této době může pochlubit až 8 000 vzrostlými palmami.

San Benedetto del Tronto je atraktivním lázeňským městem, které se nachází v provincii Marche. Příznivé klimatické podmínky, blankytně čisté moře, exotický ráz krajiny a temperament místních obyvatel činí z tohoto kraje jedno z nejoblíbenějších letovisek. Ubytování na Palmové riviéře je tak opravdovým rájem a zakoupením dovolené tak rozhodně neprohloupíte.

Ubytovací kapacity, které jsme zařadili do nabídky ubytování na Palmové riviéře se většinově nacházejí ve vzdálenosti do 50 metrů od moře, výjimečně o něco málo dále. Na své si tak přijdou všichni klienti, kteří vyhledávají ubytování blízko pláží a moře. Ubytování poskytujeme v rezidencích a apartmánech vyšší kvality, které uspokojí nároky i náročnější klientely.

Jak je u ubytování v Itálii běžné, je vesměs třeba počítat s příplatky za závěrečný úklid či vratnou kaucí. Ceny ubytování na Palmové riviéře jsou ovšem nastaveny tak, aby tyto příplatky nebyly neúnosné. Ubytujeme Vás ve velmi kvalitních rezidencích a apartmánech v dobrém poměru kvality a ceny. Apartmány jsou moderně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, kuchyňskou linku, balkón či terasu, ve většině kapacit také TV a Wi-Fi připojení. V některých rezidencích je k dispozici také klimatizace (v ceně nebo za příplatek).

Během ubytování na Palmové riviéře můžete vyrazit na celou řadu fakultativních výletů. Doporučujeme zejména:

  • Řím a bazilika San Pietro - celodenní zájezd s prohlídkou památek, včetně profesionálního průvodce (38 EUR)
  • Gran Sasso - celodenní výlet na nejvyšší horu střední Itálie, návštěva města Castelli, prohlídka výrobny a obchodu s keramikou (30 EUR)
  • Ascoli Piceno - odpolední výlet do historického města, kde navštívíte výrobnu olivového oleje, ochutnávka oliv a místních specialit (17 EUR)
  • Norcia - půldenní prohlídka historického centra s rodným domem S. Benedetta. Možnost nákupu v místních obchůdcích, návštěva čokoládovny (22 EUR)

V nabídce fakultativních výletů je dále půldenní návštěva poutního místa Loreto, odpolední výlet do půvabného městečka krajek Offida a návštěva Acquaparku, zábavného parku se spoustou vodních atrakcí, skluzavek a bazénů.

Zobrazit zájezdy
img-loader img-loader img-loader