Rezidence Palmová riviéra

Velmi častým typem ubytování na Palmové riviéře jsou rezidence, které disponují vybavenými apartmány typů MONO, BILO, TRILO, QUADRILO, tedy až se třemi samostatnými ložnicemi. Nabízené rezidence leží přímo u pláže, případně v její blízkosti. Velmi pěkné vybavení a rozumná cena lákají do rezidencí tisíce turistů, kteří jim dávají přednost před dražším ubytováním v hotelech.

V rezidencích nabízíme také prodloužené pobyty na 10 nocí s autobusovou dopravou a ubytování na libovolný počet nocí! Kromě klasických týdenních zájezdů tak můžete v rezidencích na Palmové riviéře strávit i báječnou prodlouženou dovolenou.

Standardním vybavením je kvalitně vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení a balkón. Na většině rezidencí na Palmové riviéře je k dispozici televize i Wi-Fi připojení k internetu, některé jsou vybavené také klimatizací a automatickou pračkou).

Rezidence v San Benedetto del Tronto (Palmová riviéra) nabízejí možnost procházek podél pláže po 5 km dlouhé promenádě, která je lemována palmami i oleandry a disponuje vyznačenou stezkou pro cyklisty, milovníky kolečkových bruslí či joggingu. V centru městečka je možné každé úterý a pátek ráno navštívit trhy, které vybízejí k výhodným nákupům. Vysoký počet kaváren, restaurací a pizzérií poskytuje příjemné posezení v blízkosti moře a je ideálním zakončením romantických procházek palmovými alejemi.

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader