Ubytování Řecko

UBYTOVÁNÍ V ŘECKU

Ke strávení příjemné dovolené jsme pro Vás nachystali širokou nabídku ubytovacích kapacit jak v hotelech, tak i v residencích či vilkách na pobřeží Řecka i jeho ostrovů..

Čeští klienti si stále více vybírají z nabídky letních zájezdů do Řecka. Důvodů je hned několik. Například velká pohostinost řeckých obyvatel, malebné kavárničky, restaurace, pizzerie apod. Ubytování v Řecku má prostě svoje kouzlo. Převážná většina českých klientů se do této země vrátí vícekrát. Každý si tuto zemi jistě zamiluje. Oficiálním jazykem je zde řečtina, ale angličtina je zde také velice známá a rozšířená, takže se můžete s místními i dobře domluvit.

Lákavé je i stálé a příjemně teplé klima, což zaručuje stabilní počasí během Vaší dovolené v Řecku. Nejvhodnější je ale ubytování od května do září, kdy je nejtepleji a moře je i velice příjemně vyhřáté. Pláže jsou písčité s pozvolným vstupem do moře, ale na některých místech i skalnaté. Moře je krásně čisté a na pláži je spoustu atrakcí pro zábavu.

Naše cestovní kancelář dbá hlavně na to, aby měli klienti před dovolenou maximum informací o daném pobytovém místě a na místě měli maximální možný komfort.

Pokud nejste definitivně rozhodnuti pro Řecko, pak určitě stojí za zhlédnutí nabdka ubytování v Itálii, která je třetí nejoblíbenější destinací Českých turistů. Ubytování v Itálii je také oblíbené pro cenovou i dopravní dostupnost. Jestliže ovšem dáváte přednost letecké dopravě, pak doporučujeme porovnat ubytování v Řecku s ubytováním ve Španělsku, kde kapacity neustále rozšiřujeme.

Výlety v Řecku

Spolu s ubytováním v Řecku si klient může domluvit a zajistit různé výlety, které jistě zpestří probíhající dovolenou. Například se můžete vydat do hlavního města, tedy do Athén, kde najdete pozůstatky starobylého Řecka. Nabídku výletů máme opravdu pestrou.

Můžeme Vám třeba zajistit a doporučit následující výlety v Řecku:

Athos - jedná se o celodenní výlet lodí, která pluje podél pobřeží, kde můžete shlédnout 8 překrásných klášterů, mnišské osady, přístav Dafni a panenskou přírodu Atoského pobřeží. Poté loď zakotví v přístavu Ouranopolis, na přestávku na oběd, koupání prohlídku města.

Kláštery Meteora - celodenní výlet na kláštery vystavěné na vrcholcích skalnatých "věží" v srdci Thessálie. Prohlídka Olympské riviéry, národního parku v údolí Thembi s kapličkou vytesanou ve skále, město Larissa, Trikala a Kalambaka. Možnost prohlídky klášterů. Zajímavé informace s fotografiemi naleznete ZDE.

Modrá laguna - půldenní výlet lodí po východní straně poloostrova Sithonie, koupání v lagunách mezi ostrovy u letoviska Vourvourou, zastávka na pomerančové pláži.

Zobrazit zájezdy
img-loader img-loader img-loader