Hotely Řecko

K ubytování v Řecku jsme pro Vás zajistili spousty osvědčených ubytovacích kapacit. Nabízíme hotely, aparthotely a hotelové komplexy. Hotely v Řecku mají od dvou hvězdiček do pětihvězdiček, takže si každý klient může vybrat podle svých možností a podle toho, čemu dává spíše přednost. Hotely nabízejí také možnost stravování, nebo můžete navštívit některou z místních restaurací. Vaří se místní speciality jako například musaká, suvláky, keftédes apod., tak i celosvětově známá jídla jako je bezpochyby gyros, pizza nebo tzatziky (více o řecké kuchyni).

Pokoje na hotelech v Řecku jsou vybavené vším, co je potřeba (TV/SAT, telefon, fén,..). Samozřejmostí je samostatné WC a koupelna. Klimatizace je v některých objektech za příplatek a někde pro klienty zdarma. Dovolenou v Řecku Vám zpříjemníme připojením na internet (Wi-Fi) což je v dnešní moderní době již nutností, takže Vám můžeme zaručit, že na všech našich hotelových kapacitách tuto možnost máte.

Nabídku hotelů v Řecku se pro Vás snažíme neustále rozšiřovat a aktualizovat. V nabídce máme některé osvědčené hotely, které nabízíme již několik let, ale i nové kapacity, které jsme se po doporučení rozhodli nabízet.

Nyní pro Vás máme v nabídce následující řecké hotely:

- Hotel Petra Mare****+ v Ierapetra
- Hotel Ostria Beach***** v Ierapetra
- Hotel Porto Belissario*** v Ferma
- Hotel Gaia Village*** v Tigaki
- Hotel Orea Eleni*** v Paralii
- Hotel Orea Eleni Palace*** v Paralii
- Hotel Tsilivi Admiral***+ v Tsilivi
- Hotel Astris Sun**+

Pokud jste si v naší nabídce řeckých hotelů nevybrali, zkuste zhlédnout neméně zajímavou nabídku rezidencí a penzionů v Řecku.

K dopravě do Řecka můžete využít letecké, kombinované, autobusové nebo i vlastní dopravy.

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader