Rezidence a penziony Řecko

Naši nabídku ubytování v Řecku jsme se pro Vás snažili rozšířit ubytováním nejen v hotelech, ale i v rezidencích. Nabídku neustále aktualizujeme a snažíme se vyhovět všem našim klientům.

REZIDENCE A PENZIONY V ŘECKU

Residence i penziony v Řecku jsou na velice dobré úrovni, což Vám zaručí příjemnou dovolenou v Řecku. Těšit se můžete na velmi kvalitní ubytování v dobrém poměru kvality a ceny. Naše rezidence jsou dobře umístěny, nenacházejí se tak ve velkých vzdálenostech od moře či centra letoviska. Nabídka ubytování uspokojí široké spektrum klientů - rodiny s dětmi, seniory i mladší generaci, která vyráží za zábavou.

Nyní máme v nabídce residenci Michalis v Sarti, která má úroveň 3 hvězdiček. Sarti je letovisko s historickým jádrem. Největší předností jsou nádherné pláže a příjemné koupání. Sarti se nachází na jihovýchodě chalkidiki na Sithonii.

Je zde řada obchůdků, pekáren, marketů, bankomatů, ale i diskoték či barů. Delegát je zde k dispozici přímo na tomto místě, což je velikou výhodou. Nabídne Vám spoustu výletů, se vším Vám poradí a pomůže.

Jestliže jste si v naší nabídce rezidencí a penzionů v Řecku nevybrali, zkuste zhlédnout nabídku hotelů Řecko.

 

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader