Ubytování Chalkidiki, Sarti

Ubytování na Chalkidiki je vzhledem ke své poloze oblíbeným cílem dovolených nejen českých turistů, ale i místních obyvatel. Doprava na Chalkidiki je totiž podstatně snažší jak na mnohé řecké ostrovy.

UBYTOVÁNÍ V SARTI, CHALKIDIKI

V této oblasti najdete vše, co od dovolené v Řecku očekáváte. Křišťálově čisté moře, nádherné písečné nebo písečno-oblázkové pláže, to jsou hlavní devízy této oblasti. Výhodou je ovšem i dobrá dostupnost památek, které se na pevninské části Řecka nacházejí.

Ubytování v Sarti, Chalkidiki nabízíme v krásných rezidencích, které se nachází v oploceném komplexu, což zaručuje naprosté soukromí. Jednou z předností ubytování v rezidencích Sarti je dobrá dostupnost nádherných písečných pláží a to zejména proto, že námi nabízené ubytovací kapacity se nacházejí necelých 300 metrů od nejkrásnější pláže Řecka - Sithonie (mapku 70 nejúzasnějších pláží v Sithonii si můžete prohlédnout ZDE). Na pláži je turistům k dispozici vše, nač jsou zvyklí. Jsou zde převlékárny, půjčovny lehátek a slunečníků, občestvení i široká nabídka vyžití a vodních sportů.

Aktuálně můžete Sarti shlédnout také na webkameře.

Ubytování pro Vás vyhledáváme na základě mnohaletých zkušeností, ohlasů našich klientů a především jejich požadavků. Ubytování na Chalkidiki - Sarti Vás tak rozhodně nezklame, jelikož je odrazem požadavků našich spokojených klientů a svou kvalitou naplňuje vše, co od tohoto typu ubytování očekáváte.

Na Chalkidiki nabízíme ještě ubytování v letovisku Toroni, kde poskytujeme ubytování hotelovém komplexu Toroni.

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader