Rezidence Chalkidiki, Sarti

Rezidence v Sarti jsou kvalitativně na velmi vysoké úrovni, což uvítají všichni, kteří tuto volbu ubytování zvolí. Umísnění v klidné části letoviska navíc Vaší dovolené v Řecku dodá pohodu a klid.

REZIDENCE V LETOVISKU SARTI - CHALKIDIKI

Ubytování poskytujeme v moderně vybavených rezidencích, které se nachází v klidnější části letoviska, zhruba 500 m od centra a 300 m od krásné písečné pláže, která je považována za nejkrásnější v celém Řecku (mapku 70 nejúzasnějších pláží v Sithonii si můžete prohlédnout ZDE). Rezidence v Sarti disponují dvou až čtyřlůžkovými studii, jejichž součástí je všechno potřebné vybavení. Nechybí zde vlastní sociální zařízení, komplexně zařízený kuchyňský kout, televize se satelitem, klimatizace (za příplatek) a balkón se zahradním nábytkem.

Sarti je moderním letoviskem s nádherným historickým jádrem, které se pyšní především i krásnou okolní přírodou a plážemi se zlatavým pískem. Najdete ho na jihovýchodě Chalkidiki. Letovisko Vám poskytne i širokou nabídku zábavy a možností nákupů. Městečko má poměrně živé centrum, nachází se zde celá řada obchodů, pekáren, marketů, zlatnických krámků, tradičních taveren s živou hudbou i noční diskotéky.

Z rezidencí v Sarti jsme pro Vás připravili bohatou nabídku výletů. Navšívit můžete např. město Thessaloniki, kláštery Meteora, vodní park Waterland, absolvovat autobusový okruh po celém poloostrově nebo vyrazit na některý z lodních výletů. Kompletní nabídku výletů v této destinaci můžete zhlédnout na stránce výlety v Řecku.

Hledáte-li ubytování v rezidencích na pevninské části Řecka a nabídka Sarti Vás neupoutala, zkuste zhlédnout naše rezidence Parga, jež se dlouhodobě těší vysoké oblibě.

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader