Hotely Jižní Kréta

Hotely, jež na jižní Krétě nabízíme, jsou moderně až luxusně vybavené, což přispívá k jejich oblíbenosti a během ubytování k vysoké spokojenosti a i díky tomu ke skvělému prožití letní dovolené v Řecku.

HOTELY JIŽNÍ KRÉTA

Na jižní Krétě pro Vás poskytujeme ubytování v hotelech tří až pětihvězdičkových, které leží přímo u nádherných písčitých či písčito-kamenitých pláží s pozvolným vstupem do moře. Ubytování v námi nabízených hotelech na jižní Krétě přináší maximální komfort. Hotely jsou vybaveny recepcí, restaurací, barem a minimálně jedním bazénem. V některých hotelech je k dispozici i minimarket, kadeřnictví, posilovna, sauna, obchod se suvenýry, klenotnictví, bankomat atd.

Samotné hotelové pokoje jsou standardně dvou až čtyřlůžkové. U hotelu Ostria Beach je k dispozici i rodinný pokoj pro 5 osob. Pokoje jsou zařízeny moderním nábytkem, vlastním sociálním zařízením, klimatizací, miniledničkou, televizí se satelitem, telefonem a balkónem nebo terasou, z nichž máte výhled buďto na moře nebo na okolí. Balkón s výhledem na moře je v některých případech za příplatek.

Stejně jako v jiných destinacích, i od hotelů v jižní Krétě jsou pořádány mnohé faktultativní výlety, s nimiž budete seznámeni delegátem na informativní schůzce. Naším tipem jsou rozhodně výlety do soutěsky Samaria, k největší archeologické lokalitě doby bronzové na ostrově Kréta - Knossos nebo např. k souostroví Santorini. Výjimečný je i Krétský večer. Bližší informace k výletům získáte na stránce výlety do Řecka.

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader