Ubytování Olympská riviéra

Olympská riviéra, spadající svou polohou do středního Řecka, je velmi oblíbeným a nejnavštěvovanějším místem této oblasti.

UBYTOVÁNÍ OLYMPSKÁ RIVIÉRA

Ubytování na Olympské riviéře jsme pro Vás vybírali na základě mnohaletých zkušeností, kladných ohlasů našich klientů i jejich požadavků. Ubytování v letoviscích Olympské riviéry je tedy odrazem Vašich požadavků a svou kvalitou splňuje vše, co očekáváte. Výběrem ubytování v této lokalitě jistě nebudete zklamáni.

Na Olympské riviéře pro Vás nabízíme ubytování ve tří až čtyřhvězdičkových hotelech v nejoblíbenějších letoviscích této oblasti - Paralia a Olympic Beach. Hotely se nachází od 120 do 140 m od písčitých pláží s pozvolným vstupem do moře. Moře je v této oblasti výjimečně čisté a průzračné. Ke komfortu místních pláží přispívá také veškeré vybavení, které je na plážích k dispozici. Pláž v Olympic Beach se navíc může pyšnit i oceněním tzv. Modré vlajky.

Některé hotely jsou vybaveny bazénem nebo menším wellness centrem, restaurací, barem, příp. fitness centrem.

Letoviska Paralia i Olympic Beach jsou pěknými a rušnými letovisky. Paralia je velmi známým letoviskem, jež je zásobováno čistou vodou z ledovců Olympu, což má za následek příjemné místní mikroklima s minimem srážek a stálými teplotami ovzduší. Letovisko tak bývá často využíváno i proozdravné pobyty astmatiků a alergiků. Olympic Beach se nachází pouhé 2 km od centra Paralia Katarini a obě letoviska jsou tak prakticky propojená. Jak v Paralii, tak i v Olympic Beach se nachází celá řada restaurací, taveren, kaváren i obchůdků všeho druhu. K dispozici je také pestrá nabídka sportovního vyžití. Dovolenou na Olympské riviéře si zkrátka užijete do sytosti!

Shlédnout můžete také naši nabídku dovolené na Chalkidiki - Sarti a Toroni.

Zobrazit zájezdy
img-loader img-loader img-loader