Hotely Olympská riviéra

Bohatá nabídka kvalitních hotelů na Olympské riviéře přispívá k oblíbenosti této oblasti, jež je populární pro své krásné pláže a průzračně čisté moře přímo pod božskými vrcholky Olympu.

HOTELY OLYMPSKÁ RIVIÉRA

Námi nabízené hotely na Olympské riviéře se nacházejí v oblíbených letoviscích Paralia a Olympic Beach, ideálních pro báječnou dovolenou v Řecku. V těchto místech poskytujeme ubytování ve tří až čtyřhvězdičkových hotelech vyššího standardu, které dokáží uspokojit i náročnější klientelu. Ve většině nabízených hotelů je k dispozici restaurace, bar, bazén nebo wellness centrum, případně i fitness.

Samotné hotelové pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné nebo dvou přistýlek. V aparthotelu v Olympic Beach jsou pak k dispozici zařízená studia (dvou až třílůžková) a apartmány (čtyř až pětilůžkové). Pokoje, studia i apartmány jsou moderně a účelně zařízeny - vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, klimatizací a Wi-Fi (místy za příplatek), balkónem a v případě studií a apartmánů i vybaveným kuchyňským koutem.

Pro hosty ubytované v hotelech na Olympské riviéře je připravena nabídka fakultativních výletů, které je možno z této oblasti navštívit. Doporučujeme především výlet na Olymp či do hlavního města Athén. Výjimečná je ovšem i pirátská plavba s piknikem. Více informací o výletech nejen na Olympské riviéře získáte na stránce výlety v Řecku.

Pokud Vás nabídka hotelů na Olympské riviéře nezaujala, zkuste zhlédnout naši nabídku hotelů na Chalkidiki, Toroni.

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader