Ubytování ostrov Karpathos

Malý, nenápadný ostrůvek, který od severu k jihu měří pouhých 50 km a přesto dokáže turisty nadchnout fascinující scenérií, to je ostrov Karpathos. Ostrov pomyslně rozdělený na dvě části - jižní a severní.

UBYTOVÁNÍ OSTROV KARPATHOS

Zatímco severní část ostrova Karpathos je hornatá, porostlá pouze suchými travami a pouze výjimečně zde najdete krásné pláže a hustěji osídlená místa, jeho jižní část je až úchvatně zelená, plná úrodných zelených plání a piniových hájů. Naši nabídku ubytování na Karpathosu poskytujeme v letovisku Lefkos, jež turistům může nabídnout slunění a koupání hned na čtyřech nádherných plážích.

Na ostrově Karpathos poskytujeme ubytování ve dvoulůžkových studiích a čtyřlůžkových apartmánech. Studia Albatros, ve kterém se tyto ubytovací jednotky nacházejí, leží v těsné blízkosti krásné oblázkovo-písečné pláže Potali. Nakoupit si můžete v cca 100 m vzdáleném supermarketu nebo malém minimarketu, který se nachází přímo v domě, kde si můžete pořídit nápoje. Některé z místních specialit můžete ochutnat v 50 m vzdálené restauraci. Do centra letoviska Lefkos dojdete po příjemné procházce za necelých 20 minut (1,5 km).

Stejně jako ubytování v jiných destinacích, i ubytování na Karpathosu jsme pro Vás vybírali na základě mnohaletých zkušeností, kladných ohlasů klientů a především jejich požadavků. Dovolená na ostrově Karpathos Vás tedy rozhodně nezklame, jelikož je odrazem požadavků našich klientů a svou kvalitou splňuje vše, co od tohoto typu ubytování očekávájí.

Zobrazit zájezdy
img-loader img-loader img-loader