Ubytování ostrov Korfu

Smaragdový ostrov, jak je též Korfu nazýváno, je mnohými považován za nejkrásnější řecký ostrov a to zejména díky velkému množství zeleně a přírodních krás, nádherným plážím a historickým památkám.

UBYTOVÁNÍ NA OSTROVĚ KORFU

Nabídka ubytování na Korfu je velmi bohatá a poskytována převážně v rezidencích a hotelech nejrůznější kategorie. Většina ubytovacích kapacit ostrova Korfu však snese to nejpřísnější měřítko. V naší nabídce ubytování na ostrově Korfu naleznete ubytování v apartmánech i hotelech střední a vyšší kategorie, je tak vhodné i pro náročnější klientelu.

Korfu je nejseverněji položeným větším a především mezi turisty známým řeckým ostrovem. Jeho pobřeží je omýváno Jónským mořem, v jehož vodách se nachází i další oblíbené řecké ostrovy - Kefalonie, Lefkada, Ithaka a Zakynthos, známé také jako Jónské ostrovy. Z těchto nabízíme již jen ubytování na ostrově Zakynthos. Pobřeží ostrova Korfu je poseto nádhernými písčitými a místy oblázkovými plážemi, jež jsou považovány za jedny z nejčistčích v Evropě. Mnohé z nich získávají pravidleně ocenění Modré vlajky. Pobyt zde si můžete zpříjemnit vodními sporty, jízdou na skútru či motorce, volejbalem, potápěním nebo některým z nabízených výletů.

Tento smaragdový ostrov dokáže poskytnout každému to, po čem touží - odpočinek, relaxaci, ale i zábavu nebo adrenalin. Ubytování na ostrově Korfu si tak užijete naplno a domů se budete vracet nabití energií a plni krásných zážitků.

Dokud nebude naše nabídka ubytování na Korfu kompletní, můžete si prohlédnout jinou naši nabídku ubytování v Řecku.

Zobrazit zájezdy
img-loader img-loader img-loader