Rezidence na ostrově Thassos

Na ostrově Thassos nabízíme kromě ubytování v hotelu, také ubytování v rezidenci. Vybrat si můžete tedy širší klientela.
 

REZIDENCE NA OSTROVĚ THASSOS

Ubytování v rezidenci nabízíme nyní ve vile Augustis a Anastazia. Nabídku ale neustále rozšiřujeme, takže pokud si klient přeje jiné ubytování v rezidenci, pokusíme se vyžádat další domy. Naší prioritou je, aby všichni klienti byli na dovolené spokojeni a měli vzpomínky na celý život. Řecko a ostrov Thassos je pro mnohé nezapomenutelný a láká k dalším návštěvám.

Vila Augustis se nachází v krásné krajině a pouhých 150 metrů od hotelu Agali, takže klienti mohou bez problému využívat bazén u hotelu bez příplatku. Dále si mohou do hotelu docházet za stravováním. Výběr jídla je opravdu pestrý, až 24 druhů jídel a 10 salátů. U domu je možnost posezení nebo zapůjčení kola. Na své si tedy příjdou i milovníci sportu. Výbava v domě je laděná do modré barvy, což je velice oblíbená barva Řecka.

Dále je v nabídce Vila Anastazia, která má výhodu jedinečnou polohu přímo na pláži a nachází se také v těsné blízkosti hotelu Agali. Vila se skládá ze dvou budov, které jsou propojené dvorem s posezením a možností grilování. Na hotelu Agali mohou opět klienti využít bazén nebo docházet na polopenzi.

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader