Ubytování ostrov Zakynthos

Ostrov, jehož nepochybnou dominantou je pláž s vrakem pašerácké lodi, nese název Zakynthos. I na tomto ostrově pro Vás nabízíme ubytování v rezidencích a hotelech vyšší kategorie.

UBYTOVÁNÍ NA OSTROVĚ ZAKYNTHOS

Námi poskytované ubytování na ostrově Zakynthos soustřeďujeme do oblíbených letovisek Tragaki a Tsilivi, kde jsme vybrali kvalitativně jedny z nejlepších ubytovacích kapacit, které se v těchto letoviscích nacházejí.

Tragaki je klidnějším letoviskem na severozápadní části ostrova, jež se pyšní krásnou písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře, což z něj dělá ideální místo pro dovolenou všech generací. V letovisku je jen několik minimarketů, obchůdků s tradičním zbožím a taveren. Městečko je obklopeno olivovými háji, ovocnými sady a vinicemi. Zato letovisko Tsilivi je pravým opakem Tragaki. Leží zhruba 2,5 km od Tragaki a je tak možné jej kdykoliv navštívit, pěšky i autobusem. Tsilivi je lemováno dlouhou písečnou pláží, na níž je k dispozici veškeré možné vybavení a široká nabídka vodních radovánek a sportů. Je moderním letoviskem s množstvím barů, restaurací, taveren, obchodů a pestrými možnostmi zábavy.

Ubytování na ostrově Zakynthos poskytujeme v rezidencích a hotelech vhodných pro všechny generace. V klidnějším letovisku Tragaki Vás můžeme ubytovat ve Studiích Lukas, jež klientům poskytují nádherný výhled na moře. V Tsilivi naopak nabízíme ubytování hotelového typu. Hotel Tsilivi Admiral, který najdete v naší nabídce, leží necelých 150 m od krásné písečno-oblázkové pláže, jež je jednou z nejnavštěvovanějších pláží ostrova Zakynthos.

Veškeré ubytování pro Vás pečlivě vybíráme a dbáme na to, aby uspělo i před největšími kritiky. Dovolená na ostrově Zakynthos Vás tak rozhodně nezklame.

Zobrazit zájezdy
img-loader img-loader img-loader