Ubytování Parga

Na severozápadě Řecka, na pobřeží Jónského moře, nabízíme ubytování v letovisku Parga - v rezidencích a penzionech v krásném prostředí naproti ostrova Korfu.

UBYTOVÁNÍ V LETOVISKU PARGA

Námi nabízené ubytování hosty svou kvalitou rozhodně neurazí, spíše naopak. Moderně vybavená studia se nacházejí v nádherné zahradě, kde rostou olivovníky, pomerančovníky, citrónovníky a mnoho dalšího. Leží zhruba 15 minut od jedné z nejhezčích pláží letoviska - rozlehlé atraktivní pláže Valtos. Kromě této pláže najdete v letovisku hned další tři. Všechny zdejší pláže jsou písčito - oblázkové a až neskutečně bílé. Každý si tak může vybrat, která pláž mu nejvíce vyhovuje a kam bude za koupáním docházet. Aktuálně můžete pláže Parga zhlédnout také na webkameře.

Dovolená v letovisku Parga rozhodně nadchne všechny milovníky řecké architektury, jelikož je typicky řeckým přímořským letoviskem. Najdete tu navíc krásný benátský hrad, který se tyčí nad městem a odkud je nádherný výhled na letovisko i do širokého okolí. Příjemnou procházkou od ubytovacích kapacit si tak můžete udělat pěkný výlet a pokochat se tímto atraktivním výhledem.

Ubytování v rezidencích Parga pro Vás vybíráme na základě mnohaletých zkušeností, kladných ohlasů klientů i jejich požadavků. Ubytování Parga Vás tedy rozhodně nezklame, jelikož je odrazem Vašich požadavků a svou kvalitou splňuje vše, co od tohoto typu ubytování očekáváte.

Zobrazit zájezdy
img-loader img-loader img-loader