Ubytování Španělsko

Nyní pro Vás máme převážně ubytování v Costa del Azahar, které v překladu znamená pobřeží citrusového květu. Jedná se o velice kvalitní a oblíbené pobřeží ve Španělsku. Pláže jsou písečné s krásnou zlatavou barvou a nekonečně dlouhé, díky čemu je ubytování ve Španělsku tolik žádané.

UBYTOVÁNÍ VE ŠPANĚLSKU

Další turisticky vyhledávaná pobřeží pro odpočinek jsou Costa Blanca, Costa Brava, Costa de la Luz, Costa del Sol, Costa del Almería a pobřeží Katalánska. Španělsko je také obklopené ostrovy Baleárské a Kanárské.

Španělsko sousedí s Gibraltarem, Francií, Andorrou a Portugalskem. Míří sem stále více turistů, díky krásnému slunečnímu podnebí a hlavně čistému moři. Na pláži nemusíte pouze odpočívat a slunit se, ale můžete využít i pestrou nabídku vodních sportů. Oblíbené je potápění a jachting. Sportovní aktivity i spoustu historicky zajímavých objektů Vám zpestří ubytování ve Španělsku.

Na své si příjdou také gurmáni, protože zdejší lahůdky zprostředkovávají neopakovatelné zážitky. Hlavní přísadou většiny jídel je olivový olej a velké množství česneku. V blízkosti moře jsou častá jídla z ryb a plodů moře a ve vnitrozemí je běžnější příprava masa jehněčího a králičího. Španělská vína jsou taktéž vyhlášená po celém světě. Za návštěvu stojí také spoustu památek a 40 z nich je dokonce zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO., Podobně jako ve Španělsku tak i v Řecku objevíte spoustu památek, proto můžete porovnat také stránku o ubytování v Řecku.

Flamenco

Ke Španělsku také neodmyslitelně patří temperamentní a vášnivý tanec Flamenco. Tento tanec vznikl v Andalusii mezi cikány, kteří tam doputovali v 15.století z Indie. Dělí se na flamenco jondo, chico a intermedio. Hlavními disciplínami je zpět, tanec , rytmický doprovod (tleskání a hra na cajón) a hra na kytaru.

Fotbal FC Barcelona

Cestu do Španělska řeší spoustu lidí vlastní dopravou, při které mohou navštívit spoustu památek a hlavní město Madrid nebo také Barcelonu. Milovnící fotbalu si dovolenou spojí s návštěvou fotbalu FC Barcelona. Stadion Les Corts, který vznikl v roce 1922 měl původní kapacitu 30 000 diváků, později byl rozšířen na dvojnásobek. Návštěva tohoto stadionu je nezapomenutelným zážitkem i pro ty, kteří nejsou vyloženě fotbalovými fanoušky. Můžete navštívit také nejlepší fotbalové muzeum na světě s návštěvností několik milionu lidí ročně.

Nenechte si také ujít nabídku ubytování v Turecku, které se stává každým rokem více žádané.

Zobrazit zájezdy
img-loader img-loader img-loader