Hotely Španělsko

Ubytování ve Španělsku Vám můžeme zajistit v hotelech všeho druhu. Nyní máme v nabídce napřílad hotel Ancla, který má ocenění 2*. Tento hotel se nachází pouhých 150 metrů od pláže a v ceně je polopenze na hotelu. Nabídku neustále rozšiřujeme a aktualizujeme. Ubytování v hotelech má výhodu, že se klient nemusí již o nic starat. Stravování je v ceně, takže nemusí vařit apod.

Španělsko patří k jedné z nejoblíbenějších zemí pro letní dovolenou. Turisté sem jezdí díky krásným plážím s pozvolným vstup do moře a také díky krásné krajině. Najdou zde spoustu zábavy i historie. Po Itálii je Španělsko zemí s největším počtem výjimečných památek (40 z nich je zapsáno na seznamu UNESCO). Jeho břehy omývá Středozemní moře, Atlanský oceán a Biskajský záliv. Sousedí s Portugalskem, Francií, Andorrou, Marokem a Gibraltarem.

Domluvíte se zde převážně Španělsky, ale v některých částech také katalánsky, baskicky a galicijsky.

Při ubytování ve Španělsku můžete také navštívit:

- národní parky (10 parků) - například park Ordesa y Monte Perdido, která se nachází v okolí hory Perdu,
- býčí zápasy s mužnými toreadory,
- jeskyně Altamira, která se nachází v severní části Španělska, 300 metrů od jeskyně je muzeum, jehož součástí je přesná replika jeskyně,
- katedrála v Burgosu, kde jsou uloženy ostatny křesťana Cida, který bojoval proti Maurům,

Hlavním městem je Madrid. Dominantou je královský palác Palacio Real, který je několikanásobně větší než londýnský Buckingham palace. Palác obklopují parky Casa de Campo, Jardin de Sabatini a Parque de Atracciones. Další památky jsou například katedrála Virgen de la Almudena nebo obrazárna Museo del Prado. Přibližně 40 km od Madridu se nachází královský palác El Escorial, který patří mezi nejznáměší královské paláce v Evropě.

Hledáte-li levnější ubytování, můžete zhlédnout i naši nabídku rezidencí ve Španělsku.

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader