Ubytování Costa Brava / Costa Maresme

Costa Brava leží na severu Španělska, Katalánska. Najdete zde dlouhé písečné pláže a menší romantické zátoky. Pobřeží se rozděluje na Costa Brava a jižnější Costa del Maresme. Jedná se o hospodářsky nejvyspělejší oblast ve Španělsku.

UBYTOVÁNÍ V COSTA BRAVA / COSTA MARESME

V Costa Brava se nachází několik letovisek, např. Blanes, Calella, Lloret de Mar, Pineda de Mar, Tossa de Mar. Klienti tedy mají na výběr z klidnějších romantických letovisek, po živější se spoustou zábavy. Romantičtější je například Tossa de Mar, kde jsou ideální procházky úzkými uličkami a živější Lloret de Mar s bohatým nočním životem. Pláže jsou moc pěkné, upravené a dlouhé. Na většině pláží je možnost zapůjčit si slunečníky a lehátka. Kolem pláží najdete restaurace, obchůdky, kavárny. Můžete tedy posedět a naplno si užívat letní atmosféru a romantický pohled na moře a zapadající slunce. Děti se zde nudit nebudou, u pláže bývají kolotoče, různé atrakce, vodní sporty, aquaparky a delfinária. Ubytování Costa Brava tak můžeme doporučit takřka všem věkovým generacím.

Obyvatelé Španělska jsou velice přátelští, vstřícní a velice ctí odpolední siestu. Známé a oblíbené jsou také toreadorské zápasy, Flamenco a Sangria.

V oblasti Costa Brava je nespoutaná příroda, divoké pobřeží v každém smyslu.
Costa del Maresme je v překladu Mořské pobřeží, nachází se 30 km od Barcelony.
Pobřeží Katalánska je asi 600 km dlouhé a opravdu různorodé.

Lidé vyhledávající památky a kulturu si zde přijdou na své. Nejvýznamnější památkou je muzeum Salvadora Dalího. Ve městě Barcelona jsou významné stavby architekta Antonia Gaudího, katedrála Sagrada Familia a mnoho dalšího.

Mužské osazenstvo se může podívat na slavný stadion FC Barcelona, případně si vychutnat rovnou fotbalový zápas. Dovolená ve Španělsku s ubytováním v Costa Brava pro Vás bude jistě nezapomenutelným zážitkem.

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader