Hotely Costa Brava / Costa Maresme

Ve Španělsku nabízíme nepřeberné množství hotelů, takže si každý může vybrat ten, který mu vyhovuje. Nabídku pravidelně aktualizujeme. Pokud byste si nevybrali z námi nabízených hotelů v Costa Brava, rádi Vám na vyžádání nabídneme další.

HOTELY COSTA BRAVA

Nyní máme v nabídce v letovisku Costa Brava hotel Maria del Mar***+. Tento hotel je pouhých 50 metrů od centra letoviska Lloretu de Mar. V tomto letovisku je bohatý noční život, což je ideální pro mladší generace nebo pro klienty vyhledávající vyžití a ruch. Ubytování je moc pěkné. U hotelu je bazén a v ceně je polopenze nebo plná penze.

Mezi hotely Costa Brava dále nabízíme hotel bungalovy Tossa de Mar. Jedná se o velice romantické letovisko s úzkými uličkami v centru. Ubytovací komplex se nachází v zahradě, pouhých 150 metrů od písečné pláže které dominuje středověký hrad.

V Costa Maresme nabízíme Hotel Haromar***, který se nachází pouhých 40 metrů od pláže a 100 metrů od centra letoviska Calella. Samozřejmostí je bazén a posezení u bazénu.
Dále hotel Cartago Nova***, jedná se o veliký hotelový komplex s animacemi pro děti, večerní diskotékou nebo veliký bazénem s lehátky.

Poslední v naší nabídce, ne však kvalitou je hotel Planamar***. Jedná se o menší dům přímo na promenádě hlavní malgretské pláže (40 metrů). Ideální pro klienty, kteří nevyhledávají veliké hotelové komplexi, ale spíše menší, rodinné.

Všechny naše ubytovací kapacity jsou jedny z nejlepších a cenově nejvýhodnějších ve Španělsku v Costa Brava/Costa Maresme. Klienti, kteří se jednou vydají do Španělska již nechtějí jezdit jinam. Španělsko je velice dynamické, temperamentní. Strava je výborná, ve většině případů formou švédských stolů a obyvatelé jsou vstřícní a příjemní.

 Zobrazit zájezdy

img-loader img-loader img-loader