Ubytování Costa del Azahar

"Pobřeží citrusových květů", jak zní volný překlad turisty vyhledávané části španělského pobřeží Costa del Azahar, je územím přímo navazujícím na vyhlášenou oblast Costa Brava.

UBYTOVÁNÍ V COSTA DEL AZAHAR

Oblast Costa del Azahar je vyhlášeným místem především díky plážím pokrytým jemným pískem a jedinečné okolní krajině. Pláže pobřeží Costa del Azahar mají pozvolný vstup do mořea jsou proto ideální pro všechny věkové kategorie. Jejich klady ovšem nejvíce ocení rodiny s malými dětmi. Zdejší pláže jsou již po mnoho let oceňovány Modrou vlajkou pro svou čistotu, vybavenost a křišťálově čisté a teplé moře. Oblast Costa del Azahar skrývá i mnohá golfová hřiště a proto je velmi oblíbenou i mezi golfisty.

Naše ubytování v Costa del Azahar soustřeďujeme do letoviska Oropesa del Mar nebo jeho blízkého okolí. Ubytování Vám zde nabízíme v kvalitně zařízených rezidencích i hotelech, které jsou umístěny v těsné blízkosti pláží nebo v maximální vzdálenosti do 150 m. Zároveň se nachází i nedaleko centra letoviska, kde najdete řadu restaurací podávajících místní speciality, barů, obchůdků a dalších zábavních podniků. Jsou zde i mnohá dětská hřiště a atrakce.

Ubytování v Costa del Azahar dále umožňuje svým návštěvníkům navštívit i řadu kulturních akcí, které se v letovisku či této oblasti konají. Velmi oblíbenou akcí je tzv. Magická Svatojánská noc, jež je doprovázena pověstnými ohni, které se zapalují přímo u moře. Dále se zde konají různé lidové a velké místní oslavy s bohatým doprovodným programem. Vyrazit můžete také na některý z nabízených výletů ve Španělsku.

img-loader img-loader img-loader