Hotely Costa del Azahar

V městečku Oropesa del Mar, oblíbeném letovisku oblasti Costa del Azahar, nabízíme ubytování v kvalitně zařízených hotelech nacházejících se v dobré dostupnosti pláží.

HOTELY COSTA DEL AZAHAR

Hotely v oblasti Costa del Azahar leží ve vzdálenosti zhruba 150 m od oblíbené pláže La Concha a 500 m od vyhlášené pláže s jemným pískem a klidným mořem Morro de Gos. Centrum letoviska Oropesa del Mar je vzdáleno pouhých 100 m od hotelu. Řada restaurací, barů, diskoték, obchůdků s místními výrobky a suvenýry je tak prakticky na dosah ruky. Letovisko žije pestrým večerním a nočním životem. V městečku Oropesa del Mar si můžete zapůjčit nejrůznější sportovní a relaxační potřeby, vodní šlapadla, skútry, jízdní kola, auta... a spoustu dalších věcí, na které si jen vzpomenete.

Recepce s možností připojení k Wi-Fi, klimatizovaná restaurace, kde můžete ochutnat mnohé místní speciality, společenská místnost a TV jsou v hotelech Costa del Azahar samozřejmostí.

Hotelové pokoje jsou jedno nebo dvoulůžkové s možností jedné přistýlky. Ve výbavě pokojů nechybí vlastní sociální zařízení, lednička, televize se satelitem, balkón a klimazace (za poplatek). Vybavení pokojů je moderní a tím pádem vhodné i pro náročnější klientelu.

Chcete-li si pobyt v Costa del Azahar trošku zpestřit, vyrazte na některý z nabízených výletů. Milovníci historie zajisté ocení polodenní výlet do letoviska Peniscola, které je známé svým starým městem s mohutnými hradbami a křivolakými uličkami. Na skalnatém výběžku do moře se nachází středověký templářský hrad, jež je znám také jako papežský. Podrobnější informace o výletech si můžete přečíst na stránce výlety ve Španělsku.

Pokud Vás nabídka hotelů nezaujala, můžete si prohlédnout také nabídku rezidencí v Costa del Azahar.

img-loader img-loader img-loader